• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com
(İLK YILDIZI SEN VER!)

Ömerli Whirlpool Servisi

 

Teknolojinin gelişmesiyle, ev ve işyeri gibi kapalı mahallerde kullanımı günden güne artan Ankastre Beyaz Eşya  klimalar,ısıtma,soğutma,ortamın nemini alma ve havayı filtreleme konusunda bizlere konfor sağlayan cihazlar arasında ilk sıralarda yer almaktadırlar.

 

Tüm ürünleriyle adını sektörde hep üst sıralarda tutmayı başaran Whirlpool markasının başarısında, kaliteli servis hizmeti sunmanın payı yadsınamaz bir gerçekliktir elbette.

 

Ömerli Whirlpool Servisi olan firmamız da bu hizmet anlayışını en doğru şekliyle benimsemiş olup klima servisi konusunda en iyi olma yolunda adım adım ilerlemektedir.

 

Whirlpool Servisi Olarak Neredeyiz?

 

Firmamız, İstanbul ilinin Anadolu Yakası Çekmeköy ilçesine bağlı olan Ömerli Mahallesi’nde bulunmaktadır.

 

Ömerli Whirlpool Servisi olarak, mahallemiz ve çevresinde sizlerin Ankastre Beyaz Eşya  klima konusundaki tüm sıkıntı ve şikayetlerinizi gerekli bilgilendirmeleri yaparak en uygun yollarla giderme gayreti içerisinde olduğumuzu bildiririz.

 

Adresimize uğrayarak veya telefonlarımızla bizlere ulaştığınız takdirde sizlere her türlü teknik yardımı eksiksiz ve doğru şekilde yapacağımızdan ve memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.

 

Whirlpool Servisi Olarak Sağladığımız Hizmetler

 

Kalitesine ve ismine güvenerek almış olduğunuz Whirlpool marka Ankastre Beyaz Eşya  klimanızın montajı veya ısıtma, soğutma problemleri konusunda endişeleriniz var ise Ömerli Whirlpool Servisi olan firmamızın, güler yüzlü personelleriyle her zaman yanınızda olacağının garantisini sizlere vermek isteriz.

 

Evvela bütçenizi de düşünerek ama kaliteden de ödün vermeyerek temizlik, bakım, tamirat, onarım gibi klima ile ilgili tüm sorunlarınıza acil ve yerinde müdahale edecek işini bilen uzman ekiplerimiz hazır olup yapılan işin firma garantisini rahatlıkla vermekteyiz.

 

Bizlerle irtibata geçmeniz halinde, cihazınızı huzur içinde konforlu bir şekilde kullanacağınızın teminatını verebilecek olmaktan gurur duyduğumuzu belirterek en yakın zamanda tanışmak için de sizleri firmamıza bekleriz.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA