• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Ömerli Goldstar Servisi

0216 471 80 95 & 0532 646 84 10

Firmamız olarak her daim tüm hizmetlerimizde hassas bir incelikle servis sağlamaktayız. işlerimizi vaktinde gelirken, zamanında teslim etme yeteneğine sahip olan ekibimiz sayesinde bu sektörde oldukça başarılı ve beğenilen bir hizmeti Ömerli Goldstar Servisi olarak sağlamaktayız.

 

firmamız olarak desteğimizi en kısa süre içinde sunarken orijinal yedek parça ve hızlı yedek parça hizmetini sunarak müşteri memnuniyetini ilk sırada tutmaktadır.

 

Ömerli Goldstar Servisi Olarak Tam Vaktinde Hizmet

 

Arızalar halinde en önemli konulardan birisi çabukluktur ve firmamız olarak bu hassasiyetin farkında olup bu doğrultuda hızlı hizmet sağlamaktayız. hızlı ve kusursuz bir hizmet sağlamak adına her zaman gezici ekiplerimiz bulunmaktadır.

 

Bu sayede belirtilen adrese en yakın gezici ekibimiz arızanın bildirilmesinin ardından adrese ziyaret gerçekleştirerek gerekli sorunu tespit ve tamir etmektedir.

 

Ömerli Goldstar Servisi olarak kurulduğumuz günden bu yana her zaman sistemli ve disiplinli bir şekilde hizmetlerimizi yürüttük ve bu şekilde hala sürdürmekteyiz.

Alınan arıza bildirimlerinin ardından randevu sistemi ile hizmet sunan firmamız saatini şaşmadan hizmeti sizler için sağlamaktadır.

 

Ömerli Goldstar Servisi ile Beyaz Eşyalarınız Güvende

Goldstar ürünleri ülke pazarımızda oldukça geniş bir alan kaplamakta olup her 10 kişinin 3 ünde bu marka ürünler bulunmaktadır. Bu sebeple firma olarak da geniş bir müşteri kitlesine hizmet sunmaktayız.

Ömerli Goldstar Servisi olarak her model ve seri de destek sağlanmaktadır.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA