• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Ömerli Dominox Servisi 

0216 471 80 95 & 0532 646 84 10

Ömerli Dominox servisi olarak sizlere İstanbul Ömerli bölgesinde profesyonel bir servis hizmeti sağlamaktayız.

teknik ekibimiz ile kusursuz bir şekilde baştan sona bakım, onarım, tamir desteği ile hizmet sunmaktayız.

 

firmamız olarak bu alanda uzun yıllardır hizmet vermekte olup her türlü ankastre ve beyaz eşya bakım onarımında bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

İstanbul Ömerli bölgesinin yanı sıra gezici ekiplerimiz ile çevre mahallelere de servis hizmetini sunmaktayız.

 

Ömerli Dominox Servisi Her An Yanınızda

 

Servislerde yaşanan en  büyük sorunlardan biri ulaşım konusudur. Şöyle ki arıza ve bakım süreçlerinde en çok  şikayet edilen konu günlerce servis bekleme problemidir.

Ömerli Dominox Servisi olarak tüm bu sorunlar ile karşı karşıya kalmamanız adına anında hizmet anlayışımız ile sizlere profesyonel destek sağlamaktayız.

 

her zaman ulaşılabilir olmak açısından servisimizin 7/ 24 hizmet veren çağrı merkezi bulunmakta olup buraya arıza kayıtlarını bırakmanız halinde gün içinde tarafınıza arıza ile ilgili dönüş yapılacak ve arıza hakkında küçük bilgilendirmelerin ardından ekibimiz belirtilen adreste sizi ziyaret edecektir.

 

Ömerli Dominox Servisi En Uygun Fiyat Garantisi

 

İstanbul’un birçok ilçesinde geniş bir ağa sahip olan firmamız bu noktada güçlü ve donanımlı teknik ekibi ile profesyonel bir destek sunmaktadır.

 

Her geçen gün yenilenen ve büyüyen firmamız Ömerli Dominox Servisi aynı zamanda en uygun fiyat garantisi ile hizmet sağlamaktadır.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA