• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

ATAŞEHİR MUSTAFA KEMAL MAHALLESİ ARÇELİK SERVİSİ

0216 313 30 25
0532 646 84 10

 

Arçelik firması olarak teknolojik, elektronik  ve beyaz eşya ürünleriyle ilgili çıkan sorunları deneyimli ekibimizin teknik servis, bakım, onarım ve tamir hizmetlerini sunmasıyla müşterilere hızlı ve tecrübeyle sunmaktayız. 

Dünya çapında hizmet vermekte olan Arçelik Türkiye içerisinde aktif ve çalışkan şubeleriyle müşterilerine hizmet vermeyi çalışma prensibi olarak benimsemiş bulunmaktadır. 

 

Çağımızda teknoloji neredeyse her gün yenilenmektedir. Arçelik firması olarak bizlerde ürünlerimizi yeniliklere uygun şekilde üretip müşterilere sunmaktayız.

 

Firmamız gerçekleşen bu yenilikleri ve değişiklikleri takip ederek elemanlarını yetiştirip müşterilere hizmet verme konusunda eğitimli ve deneyimli çalışanlar olarak hazırlamaktadır.

 

Aktif ve çalışkan şubelerimiz içerisinde bulunanlardan biri de Ataşehir Mustafa Kemal Mahallesi Arçelik Servisidir.

 

  •  Mustafa Kemal Mahallesi Arçelik Servisi  Çalışma Prensibi
  •  

Mustafa Kemal Mahallesi Arçelik servisi müşterilerimize aktif, kaliteli ve sürekli bir hizmet sunarak firmamızın ismine yakışır bir şekilde çalışma azmi ve iş kalitesiyle kendilerini tercih eden müşterilerin takdirini kazanmayı başarmışlardır.

 

  • Mustafa Kemal Mahallesi Arçelik Servisi Onarım Alanları
  •  
  •  

Mustafa Kemal Mahallesi Arçelik Servisi kendisine iletilen müşteri sorunuyla ilgili olarak hızlı bir şekilde müşterilerimizle hizmete geçip müşterilerin teknolojik aletler ve beyaz eşyalarla ilgili sorunlarını bakım, servis, onarım işlemlerinden geçirpi hızlı şekilde çözmeye çalışmaktadırlar.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA