• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Moda Miele Servisi

 

Firmamız olarak her güne yeni bir amaç ile başlamaktayız. Her gün kendini geliştiren personelimiz, bu alanda en iyi olmak adına çalışmalarını sürdürmekte ve zirvede bir yer belirlemektedir. Birçok yenilik, kolaylık ve teknolojik servis hizmeti sunan Moda Miele Servisi miz Avrupa standartlarında bir servis hizmeti sunmaktadır. Bakım, onarım, tamirat, montaj ve de montaj hizmetleri sağlayan firmamız her gün onlarca müşterinin güvenle tercih ettiği bir servistir.

 

Moda Miele Servisi ile Destek Hattına Ulaşabilirsiniz

Moda Miele Servisi olarak her daim ulaşılabilirlik ilkemiz gereği 7/ 24 hizmet sunan destek hattımız bulunmaktadır. Bu destek hattı sayesinde arızalar hakkında bilgi alabilir, servis çağırabilir, servis için randevu oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda bakım dönemleri hakkında bilgi almak ve bakım hizmeti almak için destek hattımıza ulaşabilirsiniz.

 

Moda Miele Servisi ile Gezici Servis İmkanı

Firmamız olarak her daim hızlı bir servis önemli konudur. Kadromuz olarak acil servis ekibimiz ile uzun yıllardır İstanbul’un her ilçesine hizmet sunmaktayız. daha hızlı bir  hizmet için gezici servislerimiz bulunmakta olup bizlere ulaşmanız ile birlikte anında belirtilen adrese ziyaret gerçekleştirmekteyiz. Gezici servislerimizin de özel Gsm numaraları bulunmaktadır. Dilerseniz destek hattını dilerseniz gezici servislerimizin numarasını arayarak kolaylıkla Moda Miele Servisi nden hizmet alabilirsiniz. Teknik merkez arıza numaramız üzerinden de her türlü arıza bildirimi yapabilir ve arızalar hakkında fikir alabilirsiniz.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA