• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

MODA DOMİNOX SERVİSİ 

0216 471 80 95 & 0532 646 84 10

 

Firmamız Moda Dominox Servisi olarak müşterilerimize her daim kaliteli ve en hızlı bir şekilde hizmet sunmak anlayışıyla hareket etmekteyiz.

Firmamız Moda Dominox Servisinin bünyesinde çalışmakta bulunana deneyimli ve azimli çalışma kadrosu sayesinde müşterilerimize kesintisiz bir şekilde hizmet sunabilmenin gururunu yaşamaktayız.

 

Moda Dominox Servisi Çalışma Disiplini

 

Moda Dominox Servisi olarak bizleri tercih edip ürünlerini bizlere emanet etmeyi uygun bulan değerli müşterilerimizi mahcup etmemek adına her daim olarak kendimizi geliştirmekte olan bir marka durumundayız.

Bu sebepten ötürü hizmet vermiş olduğumuz çalışma alanı olan ankastre beyaz eşya konusunda meydana gelen son teknolojik değişiklikleri yakından izlemekteyiz.

 

Bu izlem sonucunda eğer meydana gelen önemli değişiklikler varsa çalışma arkadaşlarımızın bu konu hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olması açısından bir eğitim sürecine başlatmaktayız.

 

Bu sebepten dolayı müşterilerimiz hangi sorunla karşılaşırsa karşılaşsınlar çalışma arkadaşlarımızın bu sorun ile başa çıkabileceklerinden emin olabilirler.

 

Moda Dominox Servisi Çalışma Sahamız

 

Firmamız Moda Dominox Servisi bünyesi altında müşterilerimizin kullanmakta oldukları ankastre beyaz eşya kategorisinde bulunan ürünlerden kaynaklı sorunları çözmek için yola çıkan bir ekibiz.

 

Bu durumdan dolayı yeni ya da eski hangi model ankastre beyaz eşya kullanıyor olursanız olun çalışma ekibimizce sizlere en kaliteli hizmeti vereceğimizden emin olabilirsiniz.

 

Sadece ankastre beyaz eşyalarla karşılaştığınız sorunlarla alakalı olarak değil ankastre beyaz eşyalarınızın montajıyla da ilgili meydana gelen sorunlardan kurtulmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA