• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Merdiven köy Mahallesi Arçelik Servisi

0216 313 30 25
0532 646 84 10

Uzun yıllardır Kadıköy ve çevresinde hizmet veren firmamız Merdiven köy Mahallesi Arçelik Servisi olarak da hizmet sağlamaktadır.

personeli ile bu alanda uzun yıllardır hizmet sunarken çevreyi iyi tanıdığımız için müdahaleler anında gerçekleşmekte olup her zaman kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde siz değerli müşterilerimize hizmet sunulmaktadır.

 

Merdiven köy Mahallesi Arçelik Servisi olarak kaliteli hizmetin yanı sıra güvenilir ve uygun fiyatlı bir servis imkanı sağlamaktadır.

Arçelik marka her ürün ve model de yaşanan sıkıntı da bizlere ulaşmanız halinde güvenilir ve garanti altında servis hizmeti deneyimli personellerimiz tarafından anında sağlanmaktadır.

Kendini geliştiren ve teknoloji ile uyumlu donanımlarımız sayesinde her türlü sorunda doğru tespit ve müdahale sayesinde kaliteli hizmetin keyfine varabilirsiniz.

 

Güvenilir ve Hızlı Hizmet Merdiven köy Mahallesi Arçelik Servisi

 

Merdiven köy Mahallesi Arçelik Servisi olarak 7/ 24 ulaşabileceğiniz numara sayesinde mesai saatleri dışında servis aramak zorunda kalmazsınız.

Gezici ve nöbetçi servislerimiz sayesinde kısa sürede dönüş yapılarak sorun için teknik ekibimiz sizlere destek sağlamaktadır.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA