(5 PUAN)

Maltepe Bosch Buzdolabı Teknik Servisi

 

Maltepe Bosch Buzdolabı Telefon Numarası : 0216 313 30 25

 

İstanbul Maltepe Bosch Buzdolabı Servisi Acil İletişim Numaramız : 0532 646 84 10 Aynı Gün Hizmet

 

Haftanın Her Günü 08.30 – 20.30 Saatleri Arası Servis Hizmeti Vermekteyiz.

 

Maltepe ilçesinde bulabileceğiniz en kaliteli bosch buzdolabı servisi olan firmamız, uzman teknik personeli ve yılların tecrübesi ile uzun yıllardır aynı özgüven doğrultusunda hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Firmamızdan alacağınız Bosch buzdolabı servis hizmetlerinde aynı gün hizmet güvencemiz mevcuttur.

 

Bozulan buzdolabınız için aynı gün içinde teknik servis desteği almanız Maltepe bosch buzdolabı servisi olarak her zaman gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin başında gelmektedir.

 

Diğer yandan aniden oluşan buzdolabı arızaları için acil servis özelliği de bulunan firmamız, nöbetçi uzman personel ekibi ile gereken teknik desteğin sağlanması için çaba göstermektedir.

 

Maltepe Bosch Buzdolabı Servisinde Kalitenin Adresi

 

Sürekli gelişmekte olan kalitesi ve üstün hizmet anlayışı ile her beklentiye hitap edebilen firmamız, aradığınız her an ulaşabileceğiniz kalitenin adresi niteliğindedir.

 

Bosch buzdolabı teknik konularının tamamında hızlı ve pratik çözüm önerileri sunabilen kapasitedeki teknik kadromuz, gelişmek ve sizlere eğitimi aldığı işin hizmetini verebilmek için sürekli olarak gelişmelere ayak uydurmaktadır.

 

Maltepe Bosch Buzdolabı Servisi Hizmetleri

 

Bilinçli Bosch buzdolabı kullanıcıları için son derece sorumluluk sahibi olarak verdiğimiz teknik destek, buzdolabı kullanımınızın daha uzun süreli ve verimli olmasına neden olmaktadır.

 

7/24 çağrı merkezi hizmetimiz kapsamında bizlere dilediğiniz her an ulaşabilir ve oluşan teknik buzdolabı arızalarında firmamızın donanımlı ekibinden bizzat yardım alabilirsiniz.

 

Saygılı ve güler yüzlü tavırla teknik personelimiz memnuniyetiniz için çaba göstermekte ve karşılıklı güvene dayanan iletişimle büyük ölçüde bu amacına ulaşmaktadır.

 

Ekonomik Fiyat Garantisi

 

Maltepe bosch buzdolabı servisimiz müşterilerine kaliteli teknik servis hizmetlerini sunarken, uygun fiyat güvencesi ile de buzdolabı arızalarının bütçenizi sarsmasına izin vermeyecek düzeyde fiyat belirlemektedir.

 

Pekçok kişinin ilk olarak buzdolabı servisinde uygun fiyat kriterine de dikkat etse de, bizi tercih eden müşterilerimiz hem uygun fiyat hem de kalite standartları ile aynı anda karşılaşmaktadır.

 

Yedek parça gereken Bosch buzdolapları içi tamamı orijinal olan parçalar kullanılmaktadır.

 

Rakiplerimiz arasında en iyisi olmak için müşterilerimizin desteğine ihtiyaç duyarken, istek ve görüşlerinizi de fazlasıyla önemsiyor ve bu doğrultuda hizmet kalitemizi her geçen gün daha da iyileştiriyoruz.

 

TELEFON NUMARASI : 0216 313 30 25

 

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz Ana Merkez Şube İSTANBUL / ANADOLUYAKASI 

 

HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:30 HAFTA SONU : PAZAR GÜNÜ :10:00 – 17:00 Gezici (1 Ekip)

 

Maltepe Bosch Buzdolabı Servisi Temizliği, Temizleme, Tamir, Tamircisi 2023 – 2024 yılı Servis Ücretleri Güncel Bilgi İçin Firmamızla İrtibata Geçin.
 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA