(İLK YILDIZI SEN VER!)

Maltepe Beko Servisi

0216 313 30 25
0532 646 84 10

 

Servisimiz uzun zamandır Üsküdar çevresi ve Maltepe de hizmet sağlamakta olup bu noktada profesyonel bir servis hizmeti sunmaktadır.

Maltepe Beko Servisi olarak her daim sizlere uygun fiyatlı kaliteli hizmet sunmayı kendimize görev edinirken garantili bir servis ile de siz değerli müşterilerimizin yüzünü güldürmeyi ve memnun ayrılmayı borç bilmekteyiz.

 

Maltepe Beko Servisi olarak sorunlara anında müdahale ederken hızlı çözüm sunmaktayız.

Maltepe ve çevresinde hizmet sunarken gezici ekiplerimiz ile hızlı hizmet sağlarken güler yüzlü personellerimiz ile de müşterilerimize beş yıldızlı bir servis hizmeti sağlamayı firma olarak kendimize gaye edindik.

 

Maltepe Arçelik Beko Servisi Bakım, Onarım Hizmeti

 

Maltepe Beko Servisi olarak tamirat, onarım işlemlerinin yanı sıra ürün satın alımı sonrasında monta ve de monta işlemlerinde de servis olarak profesyonel hizmet sunmaktayız.

 

bununla birlikte ürünlerinin ömrünün uzaması ve tam deyimi ile ömürlük olması adına belirli aralıklar ile bakım hizmeti sağlanmaktadır.

Firmamız olarak ürünlerin yıllık bakımında da sizlere gereken profesyonel servis hizmetini sağlamakta ve ürünlerin ömrünü uzatmaktayız.

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA