• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Madenler Mahallesi Arçelik Servisi

0216 313 30 25
0532 646 84 10

Beyaz eşya ve diğer elektronik cihazlar hiç kuşkusuz ki günümüzde olmazsa olmazlarımız arasında yer alıyor.

Teknolojinin ilerlemesi ve günümüz piyasa koşulları her ne kadar üreticileri kaliteli ürünler üretmek konusunda zorlasa da, gerek kullanıcı hataları gerekse cihazların yıpranma payları nedeniyle bu cihazların arıza çıkarması problemiyle karşı karşıya kalıyoruz.

 

Bu aşamada firmamız Ümraniye Madenler Mahallesi Arçelik Servisi olarak, oluşan arızayı hızlı bir şekilde, güven ve orijinal yedek parça garantisiyle çözüme ulaştırıyor.

 

Garantili Yedek Parça Garantisi

 

Piyasa da ne yazık ki beyaz eşya ve elektronik cihazlarınızı ucuza tamir ettiğini iddia eden bazı firmalar maliyetleri düşürmek için, cihazınız için uygun olmayan ve yan sanayi olarak tabir edilen yedek parça kullanımına gittiklerinden, cihazlarınızda geri dönülmez sıkıntılara sebep olabilmektedir.

 

Bu nedenle Madenler Mahallesi Arçelik Servisi olarak % 100 orijinal yedek parça garantisi ve uzman teknik kadromuzla güvenli bir servis hizmeti sağlamaktayız.

 

Ümraniye Madenler Mahallesi  Arçelik Servisi Teknik Kadromuz olarak, konusunda uzman, yeniliklere açık, teknolojiyi yakından takip eden, eğitimli, donanımlı ve sertifikalı teknisyenlerden oluşan kadromuzla servis hizmeti sağlıyoruz.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA