• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

LİBELLE SÜPÜRGE SERVİSİ

0216 471 80 95

0532 646 84 10

 

Libelle Teknolojisi

 

‘’servis ücreti ödemeyin’’ değer yargısı ve hizmette kesin sonuç üreten elektrikli süpürge üreticisi konumunda olan, yaratıları ürünleri müşterilerinin hizmetine bırakan markaların başında ve dağıtımında son derece hızlı bir satış süreci gerçekleştiren faaliyetlerin arasında yer almaktadır

 

Libelle Süpürge Servisi. Müşterilerine sundukları tamir, arıza ve her türlü elektrikli süpürge sorunlarına çözüm getirme noktasında duyarlı ve yardımcı destek teknik personel katkısı güvenilirliği ortaya çıkarıp, yeni teknik ürün yaratma bilincine daha da hızlı adapte olmuşlardır.

 

 

  • Libelle Süpürge Servisi’nin  müşterilerine sundukları yedek parça ve aksesuar deposu şunlardır: Kumanda paneli, Ana gövde parçası(Tirbünlü motor kafası),Açma kapama anahtarları, göve kitleme mandal yuvaları, Elektro fırça halı yıkama pompası için priz, hortum bağlantısı,  emici deliği, şeffaf su haznesi, tekerlekli yürütme şasesi, hepa filtre vs. teknik araç ve destek aksesuarları ile müşterilerine kazandırdıkları hizmet politikası sayesinde hem hızlı yardım desteği sağlanmış hem de kaliteli bir tamir ve arıza süreci el yordamı ile atlatılmış olacaktır.
  •  

Tüm servis destekli firmaların müşterilerine sundukları mesaj ortalama olarak aynı düşünce üzerine yoğunlaşmaktadır: Süpürge temizliği ve filtre bütünlüğünün temiz ve sağlıklı olmasına dikkat etme, kirli ise sudan geçirerek kurumasını beklemektir.

 

Motor hız ve devir gücünün, sesinin yükselip azalması noktasında etki eden temel varsayımların temizlik üzerine kurulu olduğu gerçeği asla unutulmamalıdır.

 

Libelle Süpürge Servisi tamir ve bakım hizmeti, onarım hizmeti ve yedek parça hizmetinde bir numaralı servis olma hayalini emin adımlarla gerçekleştirmeye başlamaktadır.

 

Başarı asla tesadüf değildir bakış açısı ile hareket eden Libelle Süpürge Servisi her adımda müşterilerinin yanında ve arkasında yer alarak bu terminolojiyi kanıtlamıştır.

 

Müşteri yorum ve beğeni sayfaları da bunun bir diğer göstergesidir. Teknolojik imkân gücünü sonuna kadar sürdüren Libelle teknolojisi dijital dünyanın yarattığı hane ev halkı araç sisteminin diğer sistem elemanlarındandır.

 

Kampanya dâhilinde ek olarak hizmet üreten servis çalışmaları gözden kaçırılmamalı, uygun taksit seçenekleri ve kampanya dâhilindeki fiyat planı listesine göz gezdirilmeli, kampanyalardan hızlıca faydalanma sürence girilmelidir.

 

Libelle Teknolojisi hemen her alanda marka isim oluşturma ve reklam algısı yaratma düşüncesini kanıtlayarak kendi logosunu üst sıralara taşımayı başarmayı bilmiştir.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA