• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com
(İLK YILDIZI SEN VER!)

Kurtköy Miele Servisi

 

Miele markası Alman markası olup ürünlerin tamamı Alman kalitesi ile üretilmektedir. Ancak zaman içinde kullanıcı hataları, üretimsel hatalar, bakımların yapılmaması, çevresel faktörlerden kaynaklı arızalar ve performans düşüklükleri yaşanabilmektedir. Bu durumda profesyonel bir servis desteği alınmadığında ürünlerin ömrü kısalabilir ve daha büyük arızalar yaşanabilir.

 

Kurtköy Miele Servisi olarak tam bu noktada sizlere hizmet sağlamaktayız. firmamız olarak ürünlerin periyodik bakımlarında bakım hizmeti sunarken, arızalar halinde profesyonel ekibimiz ile arıza onarım hizmetini sağlamaktayız. bunun yanı sıra servimiz olarak montaj ve de montaj hizmetlerini de sizler için sunmaktayız.

 

Kurtköy Miele Servisi ile 7/ 24 Destek

Firmamız gün ve saat fark etmeksizin 7 / 24 destek sağlamaktadır. Kurtköy Miele Servisine dilediğiniz saatte ulaşarak arıza kaydı oluşturabilir, randevuları düzenleyebilirsiniz.

 

Kurtköy Miele Servisi ile Kapıda Ödeme Kolaylığı

Arızalar ay içinde bütçeyi sarsan durumlardır. Beklenmedik masrafların çıkması kişilerin canını sıksa da Kurtköy Miele Servisi olarak sizlere birçok ödeme kolaylığı sunmaktayız. İstanbul ilçelerinde en uygun fiyat garantisi ile hizmet sunarken her dönem kampanyalı fiyatlar üzerinden hizmet sağlamaktayız. bunun yanı sıra kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığı da sunarak nakit ödeme yapmadan her türlü servis hizmetini kolaylıkla ve uygun fiyatlar ile alabilirsiniz. Servisimiz özel servis olup her türlü yedek parçamız orijinal parçalardır. Verdiğimiz tüm hizmetler garanti kapsamında sağlanmaktadır.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA