• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Kurtköy İhlas Servisi

 

                Süpürge servisi anlamında müşterilerin kimi zamanlarda ihtiyacı olabilmektedir. Özellikle İhlas marka süpürgelerin tamiri bakımından kurtköy ihlas servisi olarak hizmet verdiğimizi bilmenizi istiyoruz. Biz süpürgelerinizin tamiri bağlamında elimizden geleni yapmaktayız. Bundan dolayı da müşterilerimizin bize daima güvenmesini temenni ediyoruz. Süpürgeleri tamir ederken genellikle yedek parçalar kullandığımızı da söyleyebiliriz.

 

Kurtköy İhlas Servisi Yedek Parça Hizmetlerimiz

                Yedek parça konusunda müşterilerimizin endişeleri olmaktadır. Ancak bu konuda endişe taşımalarına hiç gerek yoktur. Firma olarak kullanmakta olduğumuz bütün parçalar orijinaldir. Bu anlamda kurtköy ihlas servisi firmamız anlaşmalı olduğu yerlerden orijinal yedek parçaları temin etmektedir. Buna bağlı olarak yedek parçalar süpürgelere takılmaktadır. Bundan farklı olarak yedek parça kullanımı yapılacaksa süpürgelerinizi tamir dükkanımıza getirmemiz gerektiğini de hatırlatmakta yarar görmekteyiz. Bu yüzden konu ile alakalı firmamızdan detayları öğrenmenizi rica ediyoruz.

 

Kurtköy İhlas Servisi Uzman Kadrosu

                Biz tamir ile alakalı her aşamada işinin uzmanı kişilerle çalışmayı tercih ediyoruz. Bu yüzden kurtköy ihlas servisifirmamızın alanında bir numaralı olduğunu belirtebiliriz. 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA