• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Kurtköy Goldstar Servisi

0216 471 80 95 & 0532 646 84 10

Servisimiz İstanbul Kurtköy ve çevresinde hizmet sağlamakta olup bu noktada tamir hizmetinin yanı sıra yedek parça, aksesuar ve bakım işlemlerini de gerçekleştirmektedir.

 

Kurumsal kimliğimiz uzun yıllardır bu alanda devam ederken ihtiyaçlarınızı zamanında karşılayarak müşteri memnuniyetini de de her zaman üst seviyede tutmayı kendimize bir görev bilmekteyiz.

Kurtköy Goldstar Servisi olarak bu bölgede en iyi ve garantili desteği sunarken aynı zamanda uygun fiyat garantisi ile de bütçenizi sarsmayan rakamlar vermekteyiz.

 

Birçok büyük firma ile çalışmalarımızı sürdürürken bunun yanı sıra İstanbul’da geniş bir müşteri portföyümüz ve servis ağımız bulunmaktadır, tüm bunlar bizlerin size sunduğu referanstır.

 

Kurtköy Goldstar Servisi ile Alışılagelmişin Dışına Çıkın!

 

Kurulduğumuz günden bu yana hiçbir zaman yerimizde sayan bir servis olmadık.

Daima ileriyi ve yeniliği hedeflerken bu hedeflere ulaştıkça kendimize daha büyük hedefler koyarak ilerledik ve servis sektörüne adımızı altın harfler ile yazdırmayı başardık.

Avrupa standartlarında bir servis anlayışı sunan Kurtköy Goldstar Servisi ile her türlü bakım, onarım, tamirat işlemlerinizde sizlere en kaliteli ve en hızlı hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz.

 

Nitelikli Servis Kurtköy Goldstar Servisi

 

Kurtköy Goldstar Servisi olarak her yönden kendimizi ve personellerimizi geliştirdik ve her model ve cihazda sorun yaşanması halinde müdahale gerçekleştirmekteyiz.

Model ve cihaz ayrımı yapmayan personelimiz sayesinde tüm cihazlarınız emin ellerde tamir edilecektir.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA