• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

KURTKÖY DOMİNOX SERVİSİ 

0216 471 80 95 & 0532 646 84 10

 

Şirketimiz Kurtköy Dominox Servisi olarak hizmet vermekte olduğumuz Ankastre beyaz eşya servisi sektörü içerisinde her daim öncü bir rol üstlenmiş vaziyetteyiz.

Bu üstlenmiş olduğumuz sorumluluğun ağırlığının farkında olarak her diam buna uygun şekilde sektör içerisinde çalışmakta ve çalışma arkadaşlarımızın her daim prestijimize yakışır düzeyde tecrübeye sahip olmalarını istemekteyiz.

 

Personellerimiz arasında bir iletişim köprüsü oluşturarak personellerimizin ankastre beyaz eşya servisi konusunda sahip oldukları tecrübeleri birbirleriyle paylaşmalarını sağlamaktayız.

 

Kurtköy Dominox Servisi Çalışma Alanı İçerisindeki Performansı

 

Firmamız Kurtköy Dominox Servisi olarak bizlere tahsis edilmiş olan Kurtköy bölgesi içerisinde bizleri tercih eden müşterilerimizin daha fazla mağduriyet yaşamamaları konusunda sektör içerisinde olan biten bütün durumları yakından takip etmekte olan çalışma ekibimiz bulunmaktadır.

Bundan dolayı çalışma arkadaşlarımız sorunu çözmek için müşterimizin ikamet ettiği adrese ulaştıklarında karşılaşmadıkları bir teknolojik yenilikle karşılaşma durumunu ortadan kaldırmaktayız.

 

Bu stratejik hamlelerimizden dolayı müşteriler tarafından tam puan almayı başarmış bulunmaktayız.

 

Kurtköy Dominox Servisi ile İletişim Kurmak

 

Firmamız Kurtköy Dominox Servisini tercih etmek isteyen müşterilerimizin bizlerle iletişim kurmalarını sağlamak adına bulunan sabit telefon numaralarından birin çevirip müşteri hizmetlerinde çalışmakta olan arkadaşlarımıza gerekli bilgileri verdikten sonra istedikleri hizmetten faydalanabilirler.

 

Bunun dışında internet üzerinden müşterilerimize sunmuş olduğumuz iletişim seçeneklerini tercih ederek sağlamış olduğumuz hizmetlerden faydalanabilirler.

Bu iletişim kolaylığı sunumu açısından her daim müşterilerimizle yakın bir şekilde ilgilenmekteyiz.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA