• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Küçükyalı Finlux Beyaz Eşya Servisi

0216 313 30 25 Teknik Servis

0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti

 

Küçükyalı Finlux Buzdolabı Servisi

 

                Siz değerli beyaz eşya kullanıcılarını her ne zaman bir beyaz eşya alacak olursa aklında bir soru işareti olarak beliren servis durumunu artık Küçükyalı ve civarında beyaz eşya kullanıcılarının aklından çıkartıyoruz.

 

Küçükyalı Finlux buzdolabı servisiolarak siz değerli kullanıcılarının tamamı ile içinin rahat etmesi için sadece Küçükyalı ve civarında hizmet vermekteyiz.

 

                Küçükyalı Finlux Buzdolabı Servisi olarak oluşacak tamir bakım veya onarım gerektiren durumlarda bizlere ulaşmanız ve sorunuzu net olarak belirtmeniz gerekmektedir.

 

Buna eğer örnek verecek olursak bir elektrik kesintisi sonrasında buzdolabınızın soğutma problemi olmaya başladığı gibi belirtirseniz en kısa sürede sizlere ulaşarak yerinde ve kısa süreli bir çözüm üretmek için teknik servis ekibimiz derhal sizlere ulaşacaktır.

 

                Küçükyalı Finlux buzdolabıservisi olarak bu şekilde bir belirtme yapmazsanız tabi ki yine en kısa sürede çözüm üretmek odaklı olarak çalışacağız fakat takdir edersiniz ki bu durumda sorunu anlamak için ekstra bir vakit kaybımız olacak bu da sizler için cihazı tekrar kullanma süresinde bir uzama olacaktır.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA