• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Küçükyalı Bosch Buzdolabı Servisi

0216 313 30 25

 

Her gün pek çok Bosch buzdolabı kullanıcısının imdadına yetişen Küçükyalı bosch buzdolabı servisimiz, hizmetlerini alanında uzman teknisyenleri ve kaliteyi benimsemiş hizmet anlayışı ile yerine getirmektedir.

Dürüstlüğü kendine hizmet pusulası belirlemiş olan buzdolabı servisimiz, Küçükyalı bölgesindeki tüm Bosch buzdolabı kullanıcılarının memnun kalacağı bir şekilde hizmete koymaktadır.

Yılların kazandırdığı deneyimlerden yola çıkarak sizlere eksiksiz ve faydalı buzdolabı servis hizmeti sunmak başlıca amaçlarımız arasındadır.

 

7/24 Bosch Buzdolabı Servis Hizmeti

 

Firmamızdan hizmet almak için bizi tercih eden her müşterimizin firmamız için ayrı bir yere sahiptir.

Bu sebeple bize günün her saatinde ulaşan Bosch buzdolabı kullanıcılarına faydalı bir hizmette bulunabilmek için, 7/24 hız kesmeden hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bozulan buzdolabınız ve bakım zamanının geldiğinin sinyallerini veren Bosch buzdolabınız varsa, Küçükyalı bosch buzdolabı servisi olarak firmamıza ulaşabilir ve alabileceğiniz en güvenilir ve garantili hizmeti alabilirsiniz.

 

Bosch Buzdolabı Orijinal Yedek Parça Temini

 

Bosch marka buzdolaplarınız için verdiğimiz benzersiz işçilik hizmetleri gibi yedek parçalarımız da orijinal olarak hizmetinizdedir.

Parçası değişen buzdolabınızın eskisinden de daha güçlü ve verimli çalışması için orijinal yedek parça kullanmayı tercih ediyoruz.

Ayrıca fazla ücret talep etmek için gereksiz parça değişimlerinden kaçınıyor ve tam da olması gereken hizmetleri teknik ekibimiz tarafından memnuniyetinize sunuyoruz.

Bulunduğumuz bölgede oldukça köklü bir geçmişe sahip olan firmamız, müşterilerinin güvenini kazanmış oldukça güvenilir bir firma özelliğindedir.

 

Uzman Teknisyen Ekip, Aynı Gün Hizmet

 

Sektörün en başarılı ve etkili buzdolabı servis hizmeti verebilmeleri için eğitimleri hale n devam etmekte olan teknik kadromuz, aynı gün içinde gelen çağrılara anında müdahale etmek için çaba harcamaktadır.

 

Eli çabuk olan uzman teknisyenlerimiz arızanın tespitinde ve uygun tamir işlerini gerçekleşmesinde pratik olmakla birlikte güvenilir hizmet anlayışına sahiptir.

Birebir müşterinin önünde verilen hizmetlerimizde şeffaflık ilkesi mevcuttur. Hizmetin her aşaması müşteriye aktarılırken, sormak istediklerinizi deneyimli ve profesyonel olan teknik ekibimize yöneltebilirsiniz.

Anlayışlı ve güler yüzlü bir şekilde sorularınıza tatmin eder nitelikte cevap bulmanızı sağlayacak olan kadromuz, konusunun en iyileri arasından seçilmişlerdir.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA