• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Küçükyalı Beko Servisi

0216 313 30 25
0532 646 84 10

 

Beko servisi olarak İstanbul Küçük yalı bölgesinde uzun yıllardır sizlere hem güvenilir hem de kaliteli bir servis hizmeti sağlamak adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Küçükyalı beko servisi olarak değişen ve gün geçtikçe gelişen teknoloji ile uyum sağlamayı amaçlayan firmamız bu noktada her türlü Beko üründe müdahale gerçekleştirmekte olup değişimlerde orijinal parça garantisi sağlarken uygun fiyatlar ile de sizlerin bütçesini sarmadan servis hizmeti sunmaktadır.

 

Her Türlü Servis Hizmeti Küçük Yalı Beko Servisi

 

Çözüm odaklı çalışan firmamız bu noktada her türlü bakım, onarım, montaj, tamirat işlemleri ile müşterilerimize hizmet sağlarken aynı zamanda uygun fiyatlar ile de müşterilerinin memnuniyetini amaçlamaktadır.

Küçükyalı beko servisi olarak bize ulaşmanız halinde hızlı bir şekilde siz değerli müşterilerimizi mağdur etmeden servis yönlendirmesi gerçekleştirilecektir.

 

Uzun yıllardır bu alanda hizmet sunan Küçükyalı beko servisi firmamız bu alanda profesyonelleşerek hizmet sağlarken bu noktada yıllık, dönemlik bakımların yanı sıra her türlü parça değişimi, montaj, de montaj gibi noktalarda da servis hizmetini sunmaktadır.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA