(İLK YILDIZI SEN VER!)

Küçükbakkalköy Beko Servisi

0216 313 30 25
0532 646 84 10

 

                İstanbul’un bir numaralı servislerinden biri olarak öne çıkan firmamız Küçükbakkalköy Beko Servisi ile hizmet noktalarına bir yenisini daha ekliyor.

Kaliteden ödün vermeden, dur durak bilmeyen 7/24 saatlik çalışma prensibi ile yardımınıza koşan firma çalışanlarımız dilediğiniz her türlü tamir ve bakımı yerine getiriyor.

 

Küçükbakkalköy Beko Servisi Hangi Hizmetleri Sunuyor?

 

                Küçükbakkalköy Beko Servisihem bu bölgenin hem de civar bölgelerin tüm Beko ürünlerinde meydana gelen sorunlara çözüm üretebilir.

Yıllardır hizmet anlayışını bozmayan, ilkeli ve kaliteli çalışmayı prensip edinen firmamız aracılığı ile alacağınız her türlü hizmetten memnun kalacağınıza şüphemiz yok.

 

                Kullandığınız Beko markalı tüm beyaz eşyalar ve ev aletlerinde oluşabilecek sorunlara kısa sürede çözüm üretebilen ekibimiz ile başta kombi, buzdolabı, çamaşır makinası ve bulaşık makinası gibi pek çok eşyanızın hem aylık bakımlarını yaptırabilir hem de olası arızaları giderebilirsiniz.

 

Sizlere bir telefon uzağında bulunan Küçükbakkalköy Beko Servisi sayesinde beklentilerinizin çok daha üstünde ve çok daha iyi bir hizmet alacağınızdan kuşkunuz olmasın üstelik çok da kısa sürelerde

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA