• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

KÜÇÜKBAKKALKÖY ARÇELİK SERVİSİ

0216 313 30 25
0532 646 84 10

Arçelik firması olarak bünyemiz içerisinde ürünlerimizde meydana gelen sıkıntılarla ilgili servis, bakım, onarım ve tamir hizmetleri konularında yılların bize verdiği tecrübe ve deneyimle müşterilerilerimize hizmet sunmaktayız. 

Türkiye’nin her alanında hizmet veren yetkili şubelerimizle firmamız olarak bizi tercih eden müşterilere kaliteli bir şekilde hizmet etmeyi kendimize bir görev olarak bilmekteyiz. 

 

Bulunduğumuz zaman diliminde teknolojilik olaylar yenilenmekte ve gelişmektedir.

Firmamız olarak biz de çağımızda meydana gelen teknolojik değişiklikleri yakından takip edip bu konu hakkında elemanlarımıza eğitim verip, yetiştirmekte ve müşterilerimize hizmet vermek üzere çalışma sahalarına göndermekteyiz.

İşlerinde başarı gösteren ekiplerimizden biri de Küçükbakkalköy Arçelik Servisidir.

 

  • Küçükbakkalköy Arçelik Servisi Nasıl Hizmetlerde Bulunur?
  •  

Küçükbakkalköy Arçelik Servisi göndermiş olduğumuz belirtilen çalışma sahasında bizi tercih eden müşterilerimizin teknoloji ve beyaz eşya ürünlerinin de meydana gelen sıkıntıları ortadan kaldırmak için bakım, servis, onarım işleri gibi konularda yürütmektedir.

Bu işlerde gösterdiği başarılı çalışma ve iş ahlakları ile müşteriler tarafından yaptıkları işler kousunda firmamıza her zaman olumlu geri dönüşlerde bulunulmuştur.

 

  • Küçükbakkalköy Arçelik Servisiyle İletişime Geçme Yolları?
  •  

Küçükbakkalköy Arçelik Servisi firmamızın müşteri hizmetleri numaralarını tuşlayıp ulaşabilirsiniz isterseniz de firmamızın internet sitesi üzerinden belirtilen yolları ekibimize ulaşabilirsiniz.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA