• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Kozyatağı Liebherr Buzdolabı Servisi

0216 471 80 95
0532 646 84 10

 

Alanında uzman kadrosu ile yıllardır değerli müşterilerinin buzdolabı servis hizmetlerinde yer alan firmamız, kalite standartlarını sizler için en üst düzeye çıkarmak için elinden geleni yapmaktadır.

 

Acil buzdolabı servis desteğimizin yanı sıra, her müşteri talebine aynı gün içinde geri dönüş sağlamak için yoğun uğraş vermekteyiz.

Teknolojinin ışığında devamlı güncel olan servis eğitimlerimiz teknik ekip elemanlarımızın aksatmadan katıldıkları eğitim programlarıdır.

 

Uygun Fiyata Liebherr Buzdolabı Servisi

 

Çağrı merkezi çalışanlarımız taleplerinize en kısa sürede dönüş gerçekleştirmeyi planlarken alacağınız kaliteli buzdolabı servis hizmetleri son derece ekonomiktir.

Ayrıca her zaman orijinal yedek parça kullanımından yana olan Kozyatağı Liebherr buzdolabı servisi olarak, dayanıklı ve uzun ömürlü teknik servis hizmetleri bizim işimizdir.

İstanbul’un neredeyse tamamı hizmet ağımız içine girmekte ve her müşterimiz için müşteri memnuniyeti ilkesinden şaşmadan hizmet verilmektedir.

 

Hizmet vermek için bilgi donanımı ve kaliteli ekipmanları ile her zaman yanınızda yer alan firmamız, sizlere bir telefon kadar yakın olurken, güvenilir ve dürüst olmaktan da ödün vermeden hizmet vermektedir.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA