• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

KOZYATAĞI DOMİNOX SERVİSİ 

0216 471 80 95 & 0532 646 84 10

Şirketimiz KozyatağıDominox Servisi olarak kendimiz için ayrılmış olan görev sahası içerisinde ikamet eden ankastre beyaz eşya kullanıcılarının karşılaşmış oldukları sorunları ortadan kaldırmayı kendimize ilke edinmiş bulunmaktayız.

 

Hizmet sektörü içerisinde her daim çalışan kalitesine önem vermekte ve gerekli eğitim programlarından personellerimizi geçirtmekteyiz.

Bu eğitim programı içerisinde genellikle son teknolojik yenilikler hakkında ve ürünler hakkında detaylı bilgiler hakkında bir eğitim programı yatmaktadır.

Bunun dışında iş sahası içerisinde her daim başarı olmak için kaliteli parçalar ve sağlam ekip malzemeleri kullanmaktayız.

 

Kozyatağı Dominox Servisi Personeller Arası İletişim

 

Şirketimiz Kozyatağı Dominox Servisi olarak bünyeniz içerisinde çalışmakta olan personellerin birbirleriyle bir uyum içerisinde hareket etmelerini amaçlamaktayız.

Bundan kastımız bünyemiz içerisinde yıllardır bizler için emek veren personellerimizin aramıza yeni katılan personellere tecrübelerini aktararak personeller arasında bir iletişim köprüsünün oluşmasıdır.

Bu paylaşımlardan sonra personelimiz ankastre beyaz eşya servisimiz içerisinde daha kaliteli bir şekilde hizmet verebilmektedir.

 

Kozyatağı Dominox Servisi Çalışma Sahası İçerisindekiHizmeti

Firmamız Kozyatağı Dominox Servisi hizmet vermekte olduğu görev sahası içerisinde müşterilerin kullandıkları ankastre tarzı fırınlar, ocaklar ve davlumbazlara yönelik servis hizmeti sunmaktayız.

Bunun yanı sıra ürünlerin geçmesi gereken rutin bakım aşamalarını firma olarak en doğru ve hızlı şekilde gerçekleştirmekteyiz.

 

İşlerde göstermiş olduğumuz çalışma hızımızdan dolayı müşterilerimiz tarafından her daim tercih edilen bir firma konumundayız.

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA