• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Kozyatağı Altus Servisi

 

             Kadıköy gibi Anadolu Yakası’nda yer almasına rağmen bu ilçelerin gölgesinde kalan Kozyatağı’nda binlerce insan yaşamaktadır. Bu kişiler ise Altus marka ürünler kullanabilmektedir.

 

Diğer ilçelere gitmelerine gerek kalmadan bu ürünlerini tamir ettirebilmek adına ise kozyatağı altus servisimizi tercih etmelerini önermekteyiz. Bu sayede sorunsuz şekilde bu ürünleri kullanmaya kaldıkları yerden devam edebileceklerdir.

 

                kozyatağı altus servisi nerededir?

 

                İlçede yer alan büyük bir alışveriş merkezine son derece yakınız. Bu şekilde bir konum belirlememizin nedeni burada yaşayanların bizi kolay şekilde bulabilmelerini sağlamaktır.

Bu amacımızın başarıya ulaştığını bize gelen müşterilerin ulaşım kolaylığından bahsetmelerinden anlamaktayız. Buna bağlı olarak kozyatağı altus servisihizmeti sunma hususunda ne kadar doğru bir karar verdiğimizi anlamaktayız.

 

                kozyatağı altus servisinden başka yerlere şube açacak mısınız?

 

                Firma olarak hem çıkarlarımız doğrultusunda hem de şubemizin olmadığı yerlerdeki müşterilerimizin istekleri minvalinde diğer semtlere de açılabiliriz.

Ancak şu bilinmelidir ki özellikle kozyatağı altus servisifirmamızın üstüne tamir hizmeti verebilecek başka bir tamir firması yoktur.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA