• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Koşuyolu Whirlpool Servisi

 

Özellikle yaz aylarının vaz geçilmezi haline gelen, kapalı mahallerde kullandığımız  Ankastre Beyaz Eşya klimalar,bildiğimiz gibi soğutma, ısıtma, ortam havasını filtrelemeve nemini alma gibi işlevleri olan elektronik cihazlardır.

 

Dünya’nın en önemli beyaz eşya üreticilerinden biri olan Whirlpool Corporation,  Ankastre Beyaz Eşya klima konusundadaiddialı bir çizgide emin adımlarla ilerlemektedir.

 

Bu denli kaliteli ürünleriyle ihracatını sürekli arttırmayı hedefleyen bir üretici firmanın, satış sonrası verdiği servis hizmetlerine de üretim kadar önem verdiği gerçeğini göz ardı etmemek gerekir.

 

İşte firmamız da bu durumun bilincinde olan bir Koşuyolu Whirlpool Servisi olarak kalite hassasiyetine uyacak şekilde, sizlere klima servis hizmetlerini eksiksiz ve doğru bir şekilde sunmaktan onur duymaktadır.

 

Whirlpool Servisi Olarak Neredeyiz?

 

Firmamız, İstanbul Anadolu Yakası,Kadıköyilçesi bünyesinde olan ve 8.000'e yaklaşan nüfusu ileKoşuyolu Mahallesi'nde bulunmaktadır.

 

Koşuyolu Whirlpool Servisi olarak mahallemiz ve çevresinde,klima servisi konusunda her türlü hizmeti, bilgiyi ve desteği sizlere eksiksiz olarak verebilmemiz için bizleri yakinen tanımanızı arzu ederiz.

 

Güven ve kalite konusunu şiar edinen firmamız, sizlere bir telefon kadar yakın olup adresimizi bizzat ziyaret etmeniz halinde sizi güler yüzlü personelimizle ağırlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

 

Whirlpool Servisi Olarak Sağladığımız Hizmetler

 

Kullanmakta olduğunuz Whirlpool marka bir  Ankastre Beyaz Eşya klimanın teknolojik yeterliliği ve kalitesinin yanı sıra, alınacak servis hizmetlerinin de uygun olması gerekir ki yanlış montaj, hatalı kullanışlar, periyodik bakım ve kontrollerin eksiklikleri, cihazınızın ömrünü azaltabilir veya performansını düşürebilir.

 

Ayrıca gerekli temizliklerin yapılmayışı ortam havasını da sürekli kirleteceği için sağlığınızı tehlikeye sokacaktır.

 

Koşuyolu Whirlpool Servisi olarak firmamız, işin önemine binaen, tecrübeli ve uzmanteknik ekipleriyle gereken her türlü hizmeti doğru ve en makul fiyatlarla sizlere sunmaya her daim hazırdır.

 

Güler yüzlü ve konusunda uzman ekiplerimizce klimanızın montaj öncesi etüdünden kurulumuna, bakım, temizlik, tamirat ve onarım işlerine kadar her türlü servis hizmeti en uygun şekilde yapılmaktadır.

 

Prensipli çalışma ilkesi ile, yaptığımız işin daima arkasında olduğumuzu, sorunlara en acil şekilde müdahale edeceğimizi, tamirat ve onarımlarda en doğru parçaları kullanacağımızı ve her açıdan güveninizi sağlamaya çalışacağımızı firma olarak taahhüt ettiğimizi de bilmenizi isteriz.

 

Sizi en kısa zamanda firmamıza bekleriz.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA