(5 PUAN)

Koşuyolu Whirlpool Servisi


Whirlpool Koşuyolu Servisi Telefon Numarası : 0216 313 30 25

 

İstanbul Koşuyolu Whirlpool Servisi Acil İletişim Numaramız : 0532 646 84 10 Aynı Gün Hizmet

 

Haftanın Her Günü 08.30 – 20.30 Saatleri Arası Servis Hizmeti Vermekteyiz.

 

Dünya’nın en önemli beyaz eşya üreticilerinden biri olan Whirlpool Corporation,  Ankastre Beyaz Eşya konusundadaiddialı bir çizgide emin adımlarla ilerlemektedir.

 

Bu denli kaliteli ürünleriyle ihracatını sürekli arttırmayı hedefleyen bir üretici firmanın, satış sonrası verdiği servis hizmetlerine de üretim kadar önem verdiği gerçeğini göz ardı etmemek gerekir.

 

İşte firmamız da bu durumun bilincinde olan bir Koşuyolu Whirlpool Servisi olarak kalite hassasiyetine uyacak şekilde, sizlere servis hizmetlerini eksiksiz ve doğru bir şekilde sunmaktan onur duymaktadır.

 

Whirlpool Servisi Olarak Neredeyiz?

 

Firmamız, İstanbul Anadolu Yakası,Kadıköyilçesi bünyesinde olan ve 8.000'e yaklaşan nüfusu ileKoşuyolu Mahallesi'nde bulunmaktadır.

 

Koşuyolu Whirlpool Servisi olarak mahallemiz ve çevresinde,servisi konusunda her türlü hizmeti, bilgiyi ve desteği sizlere eksiksiz olarak verebilmemiz için bizleri yakinen tanımanızı arzu ederiz.

 

Güven ve kalite konusunu şiar edinen firmamız, sizlere bir telefon kadar yakın olup adresimizi bizzat ziyaret etmeniz halinde sizi güler yüzlü personelimizle ağırlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

 

Whirlpool Servisi Olarak Sağladığımız Hizmetler

 

Kullanmakta olduğunuz Whirlpool marka bir  Ankastre Beyaz Eşya teknolojik yeterliliği ve kalitesinin yanı sıra, alınacak servis hizmetlerinin de uygun olması gerekir ki yanlış montaj, hatalı kullanışlar, periyodik bakım ve kontrollerin eksiklikleri, cihazınızın ömrünü azaltabilir veya performansını düşürebilir.

 

Ayrıca gerekli temizliklerin yapılmayışı ortam havasını da sürekli kirleteceği için sağlığınızı tehlikeye sokacaktır.

 

Koşuyolu Whirlpool Servisi olarak firmamız, işin önemine binaen, tecrübeli ve uzmanteknik ekipleriyle gereken her türlü hizmeti doğru ve en makul fiyatlarla sizlere sunmaya her daim hazırdır.

 

Güler yüzlü ve konusunda uzman ekiplerimizce montaj öncesi etüdünden kurulumuna, bakım, temizlik, tamirat ve onarım işlerine kadar her türlü servis hizmeti en uygun şekilde yapılmaktadır.

 

Prensipli çalışma ilkesi ile, yaptığımız işin daima arkasında olduğumuzu, sorunlara en acil şekilde müdahale edeceğimizi, tamirat ve onarımlarda en doğru parçaları kullanacağımızı ve her açıdan güveninizi sağlamaya çalışacağımızı firma olarak taahhüt ettiğimizi de bilmenizi isteriz.

 

Sizi en kısa zamanda firmamıza bekleriz.

 

TELEFON NUMARASI : 0216 313 30 25

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz Ana Merkez Şube İSTANBUL / ANADOLUYAKASI 


HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:30 HAFTA SONU : PAZAR GÜNÜ :10:00 – 17:00 Gezici (1 Ekip)


Whirlpool Beyaz Eşya Servisi Tamir, Tamircisi 2024 – 2025 yılı Servis Ücretleri Güncel Bilgi İçin Firmamızla İrtibata Geçin.

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA