• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Koşuyolu Hitachi Buzdolabı Klima Servisi

0216 313 30 25
0532 646 84 10

    Uzman ekibi,  kaliteli hizmet anlayışı ve güler yüzlü çalışanları ile müşteri odaklı çalışan, Koşuyolu Hitachi Buzdolabı Klima Servisi  kaliteli iş anlayışını benimsemektedir.

Servis, yaptığı onarım çalışmalarından sonra garanti vermemektedir.

 

Size sadece bir telefon kadar uzakta bulunan servisten memnun kalmadığınız takdirde müşteri hizmetleri ile bağlantıya geçerek problemlerinizi anlatabilirsiniz.

 

Yaptığı işlerde büyük bir titizlikle çalışan teknik ekip, beyaz eşyalarınızı taşınmadan tamir edebiliyorsa müşteri mağduriyetini gidermek adına aynı gün içerisinde tamir işlemini tamamlamaktadır. 

Koşuyolu Hitachi Buzdolabı Klima Servisi,  tamir ettiği beyaz eşyalarda gerekli görüldüğü taktirde parça değişimine gitmektedir. 

Değişen parçaların yerine tamamen orijinallerini takan alanında uzman teknik çalışanlar,  arızanın yeniden  tekrarlaması için elinden geleni yapmaktadır.

 

   Tüketicinin güvenini kazanmak adına değiştirdiği parçalara 1 yıl garanti veren Koşuyolu Hitachi Buzdolabı Klima Servisi, teknik ekibin evinize yaptığı ziyaret sonrasında hazırlamış olduğu servis fişinin saklanması koşuluyla 1 yıl içinde yapılan arıza tekrarlarsa arızayı ücretli tamir etmektedir. 

 

Servisin her geçen gün büyüyen müşteri sayısı, servisin sağladığı güven sayesinde artmaktadır.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA