• 444 1 762
  • eservishizmeti@gmail.com

Koşuyolu Finlux Beyaz Eşya Servisi

0216 313 30 25 Teknik Servis

0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti

Koşuyolu Finlux Buzdolabı Servisi

                Beyaz eşya kullanıcılarının ortak biri problemi olan servis probleminize çözüm bulabilmek adına Koşuyolu finlux buzdolabı servisi olarak hizmet vermekteyiz. Her türlü tamir bakım veya onarım gibi işlemleriniz de kesin olarak sizlere çözüm bulabilmek adına her gün gelişen teknolojiyi takip ederek oluşabilecek sorunlar hakkında kendimizi geliştirmekteyiz.

                Koşuyolu Finlux buzdolabı servisi olarak her türlü tamir bakım veya onarım gerektiren işlemleriniz de sizlere yardımcı olabilmek adına bize ulaşmanız yeterli olacaktır cihazınızda oluşabilecek arızalara yer vermemek adına sürekli ve düzenli olarak bakım işlemlerini yaptırdığınız da emin olun hiçbir sorun ile karşılaşmayacaksınız. Fakat belirtmek isteriz ki bunun garantisini hiçbir servis veya firma veremez.

                Koşuyolu Finlux buzdolabı servisi olarak ise bizler bunun yüzde doksan gibi bir oran ile garantisini vermekteyiz. Tamamı ile işinde uzman olan teknik servis ekibimiz sayesinde bu ihtimali vermemiz ile beraber ayrıca bunu tam bir ekip olarak da çalışmamıza bağlamak da gerekebilir. Sizlerin tek yapması gereken sadece bizlere ulaşmak olacaktır.

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA