• 444 1 762
  • eservishizmeti@gmail.com

KOŞUYOLU DOMİNOX SERVİSİ 0216 471 80 95 & 0532 646 84 10

Firmamız Koşuyolu Dominox Servisi kendisine verilmiş olan görev sahası içerisinde bağlı olduğu ilkelerle çelişmeyen kaliteli hizmet anlayışıyla hareket etmektedir. Firma bünyesi içerisinde kategorilere ayrılmış olan personellerimiz sayesinde bizlerle iletişim kuran müşterilerimizin herhangi bir gecikme yaşamadan istedikleri sonuca ulaşmalarını amaçlamaktayız. Koşuyolu DominoxServisi firması olarak müşterilerimizin kullanmakta oldukları ankastre fırın, davlumbaz benzeri ankastre beyaz eşya kategorisindeki ürünlerine teknik destek sağlayan bir kuruluşuz.

 

Koşuyolu Dominoz Servisi Çağına Ayak Uydurur

Firmamız Koşuyolu Dominoz Servisi olarak günümüzün teknoloji çağı olduğunun farkındayız. Bundan dolayı hizmet vermekte olduğumuz ankastre beyaz eşya servisi ile alakalı gerçekleşecek değişiklikleri yakından takip etmekteyiz. Örneğin uzaktan kontrol edilebilen ankastre ürünlerinin piyasaya sürülmesinden sonra bununla alakalı çalışma arkadaşlarımızı gerekli eğitim aşamalarından geçirerek karşılaşacakları bu yeniliklere yabancı kalmamaları konusunda şirket olarak üstümüze düşen bütün vazifeleri yerine getirmekteyiz. Yakından takip ettiğimiz teknolojik yenilikler sayesinde var olduğumuz sektör içerisinde her daim zirveye oynayan bir kuruluş olma yolunda ilerlemekteyiz.

 

Koşuyolu Dominox Servisi Çalışan Ahlakı

Koşuyolu Dominox Servisi firması olarak var olduğumuz sektör içerisinde personel alımımızı gerçekleştirip kendimize yeni yüzler katarken kesinlikle bu işi anlayan ve hırslı gençlere öncelik tanımaktayız. Bunun dışında çalışanlarımızın kesinlikle sadece iş alanında başarılı olmasını incelememekte işi yürütürken takındığı ahlaki boyutu da Koşuyolu Dominox Servisi olarak yakından takip edip incelemekteyiz.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA