• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Körfez Cartel Servisi

0216 471 80 95

0532 646 84 10

 

Körfez bölgesinde hizmet vermekte olan firmamız klimalarınızın montaj, bakım ve onarım işlerini yapmaktadır. Rakiplerimizden bizi ayıran en önemli özelliğimiz ise doğru, kaliteli ve dürüst hizmet anlayışımızdır. Amacımız karşılaştığınız teknik arızaları en verimli haliyle çözüme kavuşturarak yaşam kalitenizin devamlılığını sağlamaktır.   

 

Yaşam Kaliteniz İçin Körfez Cartel Servisi

 

Körfez Cartel Servisi klimalarınızın her türlü montaj ve teknik arızasında verdiği hizmeti en optimal şekilde yerine getirerek başarılı çalışmaların altına imza atmaktadır. Özellikle onarım işlemlerini en kısa sürede gerçekleştirerek yaşam kalitenizin aksamaması için büyük bir çaba göstermektedir.

 

Montajdan, bakım ve onarım işlemlerine ve yedek parça teminine kadar tüm süreçlerde alanında eğitimli ve uzman ekibimizle birlikte sizlere destek olmaktayız. Ayrıca son teknolojiye uygun ekipmanlarımız ile klimalarınızın onarım işlerini ve periyodik bakımlarını standartlara uygun şekilde yapmaktayız.  

 

Körfez Cartel Servisi İle Yararlanabileceğiniz Hizmetler Nelerdir?

 

Klimalarınız için vereceğimiz ilk ve en önemli hizmet montaj işlemidir. Çünkü doğru montaj demek daha uzun ömürlü klima demektir. Ayrıca klimanızda gürültülü çalışma, çalışmama, verimli çalışmama, sigortayı attırma gibi sorunlardan bir veya birkaçını yaşıyorsanız fazla zaman kaybetmeden ve cihazınızı tamamen kaybetmeden Körfez Cartel Servisi’ni arayabilirsiniz.

 

Buna benzer arıza kodları klimanıza yapacağımız bakım ve onarım işlemleri ile çözüme kavuşturulacaktır. Ayrıca yedek parça gerekli olduğunda parça temini en hızlı ve garanti kapsamında yapılmaktadır.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA