• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Körfez Çamaşır Makinesi Servisi

0216 471 80 95

0532 646 84 10

 

Müşteri memnuniyetini her şeyden önce gören firmamız çamaşır makinelerinizi titizlikle onarıyor ve daha uzun süreli kullanım için bakımlarını gerçekleştiriyor. Yaşam alanlarımızı inanılmaz bir şekilde kolaylaştırmış olan çamaşır makinelerinizde ortaya çıkan sorunları hassasiyetle onararak yaşam konforunuzun devamını sağlıyoruz. Ayrıca bu ürünlere ilişkin performans artırıcı bilgileri de müşterilerimizle paylaşıyoruz. 

 

Yaşam Konforun Devamı İçin Körfez Çamaşır Makinesi Servisi

 

Uzman kadrosu ile Körfez Çamaşır Makinesi Servisi makinenizin her türlü montaj ve teknik arızasında sizlerle birlikte. Gündelik hayatımızı kolaylaştıran tüm cihazların doğru ve yüksek performans ile kullanılması çok önemlidir. Dolayısıyla ekibimiz ürünlerin montajından, onarımına ve bu süreçlerin ardından müşteri bilgilendirmesine kadar birçok teknik destekle yanınızda olmaktadır.

 

Körfez Çamaşır Makinesi Servisi İle Yararlanabileceğiniz Hizmetler

 

Çamaşır makinenizde bir problem meydana geldiğinde servisimiz bu konuda size en kısa zamanda çözüm sağlayacaktır. Yapmanız gereken tek şey güler yüzlü çağrı merkezimizi arayarak müşteri temsilcimize yaşadığınız sorunu anlatarak adres bilgilerinizi bildirmektir. Ardından profesyonel teknik ekibimiz en kısa sürede sorunu yerinde çözmek üzere harekete geçecektir.

 

Ekibimiz ayrıca teknik aksaklıkları çözdükten sonra sizlere cihazlarınızla ilgili pratik ve faydalı kullanım önerileri hakkında da bilgilendirme yapacaktır. Böylelikle makinenizin kullanım ömrünü de artırabileceksiniz.

 

Servisimiz ayrıca makineniz için gerekli olabilecek tüm yedek parça ihtiyaçlarını da hızlı bir şekilde karşılayarak, günlerce haftalarca bekletmeyerek, müşterilerinin zamanlarını da kazandırmaktadır.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA