• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Körfez Buzdolabı Servis

0216 471 80 95

0532 646 84 10

 

Beyaz eşyalar hayatımızın olmazsa olmazlarıdır. En büyük ihtiyaçlarımızdan bir tanedir. Gelişen teknoloji sayesinde beyaz eşyalarımızın fonksiyonları artmıştır. Hayatımızı ciddi şekilde kolaylaştırıyor. Bu sayede kendimize daha çok vakit ayırabiliyoruz. Beyaz eşyalar herkesin bütçesine hitap edebiliyor. Size uygun olan bütçedeki ve fonksiyonlardaki beyaz eşyalarınızı tercih edebilirsiniz.

 

Buzdolabı alırken daha büyük olmasını istiyorsanız çift kapaklı olan buzdolaplarını değerlendrebilirsiniz. İstediğiniz renk seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Biz Körfez Buzdolabı Servis olarak size doğru tercih yapabilmeniz için de destek sağlıyoruz. Aldıktan sonra ise yine desteğimizi size veriyoruz.

 

Buzdolabınızı Doğru Nasıl Kullanırsınız

 

Buzdolabınızı kullanırken ağzı açık olan ürünleri koymamalısınız. Buzdolabınızın kapağını açık bırakmamalısınız. Ağzını açık bırakırsanız buzdolabında koku oluşabilir. Sizin dikkatli kullanımlarınız buzdolabınızın ömrünü uzatabilir veya ilerde daha kısa sürede bozulmasının önüne de geçebilir. İçerisine koyduğunuz yiyecek ve içeceklerin bozulmaması için belirlenen derecede kullanılmalıdır.

 

Aksi taktirde buzdolabınızdaki yiyecekler buz tutabilir yada yiyeceklerinizi gerektiği kadar soğutmayabilir. Bu nedenle hangi derecede kullandığınıza dikkat etmelisiniz. Biz Körfez Buzdolabı Servisi olarak sizin sorunlarınızı basit yollarla çözebiliyoruz.

 

Bizim Firmamızı Neden Tercih Etmelisiniz

 

Biz Körfez Buzdolabı Servisi olarak yaptığımız her işin arkasında duruyoruz. Kötü bir iş çıkarmadığımıza emin olmak için bizi tercih etmeniz gerecektir. Sonrasında ise tüm arıza ve onarım işlerinizde bizi seçeceğinize eminiz. Firma olarak yeteri kadar güvenilir olduğumuzu size kanıtlamak istiyoruz.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA