• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Körfez Buderus Servisi

0216 471 80 95

0532 646 84 10

 

Kombi ve klimalarınızın montaj, bakım ve onarım işlerini yaparken müşteri memnuniyetini her şeyden önce gören firmamız Körfez bölgesinde hizmet vermektedir. Amacımız karşılaştığınız teknik arızaları en verimli haliyle çözüme kavuşturarak yaşam alanlarınızdaki konforunuzun devamını sağlamaktır. Ayrıca kombi ve klimalarınıza ilişkin verimi ve kullanım performansını artırıcı bilgileri de müşterilerimizle paylaşıyoruz. 

 

Yaşam Kalitenizin Devamı İçin Körfez Buderus Servisi

 

Uzman kadrosu ile Körfez Buderus Servisi kombi ve klimalarınızın her türlü montaj ve teknik arızasında sizlerin yanındadır. Gündelik hayatlarımızın artık olmazsa olmaz cihazları olan kombi ve klimalarının montajından, onarımına ve bakımından yedek parça teminine kadar tüm süreçlerde alanında eğitimli ve uzman ekibimizle birlikte sizlere destek olmaktayız.  

 

Körfez Buderus Servisi İle Yararlanabileceğiniz Hizmetler

 

Öncelikle kombi ve klimanızın verimli ve uzun ömürlü bir şekilde çalışabilmesi için montaj işleminin doğru yapılması çok önemli bir husustur. Bunun dışında kullanımla beraber kombi ve ya klimanızda gürültülü çalışması, çalışmaması, verimli çalışmaması, sigortayı attırması gibi sorunlardan bir veya birkaçı ile karşılaşırsanız fazla zaman kaybetmeden ve cihazınızı tamamen kaybetmeden Körfez Buderus Servisi’ni arayabilirsiniz.

 

Ayrıca yedek parça gerekli olduğunda parça temini en hızlı ve garanti kapsamında yapılmaktadır. Ekibimiz teknik aksaklıkları çözdükten sonra sizlere cihazlarınızla ilgili pratik ve faydalı kullanım önerileri hakkında da bilgilendirme yapacaktır. Bu bilgiler sayesinde makinenizin kullanım ömrünü de artırabileceksiniz.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA