• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

KÖRFEZ BEKO SERVİSİ

0216 471 80 95 / 0532 646 84 10

 

Körfez Beko Servisi Hangi Konularda Hizmetler Sunmaktadır

 

Körfez Beko Servisi olarak sizlerin kullanmakta olduğunuz beyaz eşya, klima ve kombilere yönelik oluşan arızaları çözüme kavuşturmaktayız.

 

Örnek verecek olursak çamaşır makinenizin teknik açıdan parçalarında meydana gelen sorunları, çamaşır makinenizin su kaçırması, buzdolabınızın aşırı şekilde buzlanması, buzdolabınızın soğutma işlemini yerine getirememesi, bulaşık makinenizin temizleme işlemi sırasında su damlatması, temizleme işlemini iyi bir şekilde yapmaması gibi beyaz eşyaların sorunlarını çözüme kavuşturmaktayız.

 

Ayrıca klimalarda meydana gelen iç ünite ve dış ünite kaynaklı arızaları, su damlatma ve ısıtma sisteminden kaynaklı arızları çözmekteyiz. Kombilerde de meydana gelen radyatörün bir kısmını ısıtıp bir kısmını ısıtamama, sıcak su işlemini gerçekleştiremem ve çalışma esnasında yanmaya benzer kokular çıkarması gibi arızaları deneyimli ekip arkadaşlarımız sayesinde çözüme kavuşturmaktayız.

 

Körfez Beko Servisi Her Daim Çağını Yakalar

 

Körfez Beko Servisi şirketi olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör içerisinde oluşan yenilikleri ve değişimleri yakın bir şekilde takip etmekteyiz.

 

Eğer bu değişimler içerisinde beyaz eşya, kombi ve klimaları ilgilendiren tamir işleminde ya da parça değişim işleminde bir değişim oluşmuş ise bu durumu en kısa süre içerisinde kavramak açısından ekibimizle beraber kendimizi bir eğitim kampı içerisinde sokmaktayız.

 

Körfez Beko Servisi olarak gerçekleştirmekteki amacımız çalışma arkadaşlarımızın iş sahası içerisinde çözmek için gitmiş bulundukları bir problem karşısından elleri kolları bağlı şekilde kalmak yerine profesyonelce işlemlerini gerçekleştirebilmelerini sağlamaktır. 

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA