• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

KÖRFEZ BAYMAK SERVİSİ

0216 471 80 95
0532 646 84 10

 

Körfez Baymak Servisi adı altında hizmet vermekte olduğumuz sektör içerisinde her daim en iyisi olmak adına müşterilerimize en iyi şekilde hizmetler sunmaktayız.

 

Sunmuş olduğumuz bu hizmetler içerisinde klima ve kombiler için gerekli olan bürün hizmetleri sağlamaktayız.

Servis, onarım ve bakım gibi gerekli görülen bütün işlemleri müşterilerimize en uygun şekilde sunmaktayız.

 

Körfez Baymak Servisi Olarak Hangi Sorunları Çözmekteyiz

 

Körfez Baymak Servisi olarak müşterilerimizin kullanmakta oldukları klimaların aşırı ses çıkarması, çalışırken ısınması, ısıtma ve soğutma işlemlerini tam manasıyla yerine getirememesi ve aşırı derecede su damlatması gibi sorunları çözmek adına çalışmaktayız.

 

Ayrıca kullanmış olduğu kombilerde oluşan aşırı ses çıkması, ortamı ısıtamaması, sıcak su ihtiyacını karşılayamaması ve su damlatması gibi sorunları kesin bir şekilde çözüme kavuşturabilmekteyiz.

Bu sorunları çözüme ulaştırdıktan sonra müşterilerimizden eğer ürünlerini alıp firmamız altına getirmişsek ürünlerini büyük bir titizlikle kendilerine iade etmekteyiz.

 

Ayrıca herhangi bir parça değişimi söz konusu olduğu durumlarda müşterilerimize parçaların garantisini vermekteyiz.

 

Körfez Baymak Servisi İle İletişime Geçmek

 

Körfez Baymak Servisi olarak müşterilerimizin karşılaşmış oldukları problemleri çözüme kavuşturmamız adına bizlerle iletişime geçmek isteyen müşterilerimizin gerçekleştirmesi gereken bazı basamaklar bulunmaktadır.

 

İlk olarak müşteri temsilcimiz ile görüşme gerçekleştiren müşterilerimizin burada kendilerine sorulan sorulara cevap vermesi gerekmektedir.

Bu sorular içerisinde gözlemiş olduğunuz sorunları bizlere aktararak müşterilerimizin sorunlarını çözüme kavuşturmaktayız.

 

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA