(5 PUAN)

GEBZE MAHALLESİ ARÇELİK SERVİSİ

0850 303 36 30

0532 646 84 10

 

Firmamız Gebze Mahallesi Arçelik Servisi olarak Arçelikmarkaürünlerini kullanan müşterilerimizin ürünlerden en iyi performans alacak şekle getirip bunu müşterilerine sunma anlayışıyla yola çıkmış bir firmayız.

Ürünlerin teknik servis, bakım, onarım işlerini kısa bir süre içerisinde hal edip müşterilerine hizmet etmektedir. 

Üst düzey bir çalışma performansıyla hareket eden Gebze Mahallesi Arçelik Servisi Firmamız işleri konusunda eğitimli ve belge sahibi ustalarıyla çalışmaktadır.

 

  • En Yakın Gebze Mahallesi Arçelik Servisi Ürünleri:
  •  

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, mikrodalga fırın teknolojik , soğutma sistemleri, klima sistemleri ürünlerinde oluşan sorunlarla ilgili müşterilerimize Gebze Mahallesi Arçelik Servisi firması olarak tecrübeli ekibimizle beraber süreklilik içerisinde sorunlarıyla ilgilenip çözüme kavuşturmaktayız..

 

  • Kocaeli Gebze Mahallesi Arçelik Servisi Hizmet Anlayışı
  •  

İlgilendikleri işe konusunda eğitimli ve belgeli uzman kadromuzla beraber firmamız Gebze Arçelik Servisi olarak bizi tercih eden müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Gebze Mahallesi Arçelik Servisi olarak işlerde gösterdiğimiz iş ahlakıyla beraber ekibimiz müşterilerimizin beğenisini kazanmayı her zaman başarabilmiştir.

 

Ankastre Servisi - Buzdolabı Servisi - Bulaşık Makinesi Servisi - Çamaşır Makinesi Servisi - Davlumbaz Servisi - Fırın Servisi - Kombi Servisi - Klima Servisi

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA