• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Kazım Karabekir Mahallesi Arçelik Servisi

0216 313 30 25
0532 646 84 10

Ümraniye Kazım Karabekir Mahallesi Arçelik Servisiolarak firmamız, kaliteli hizmet anlayışı, % 100 orijinal yedek parça güvencesi ve uygun fiyat garantisiyle kırılan, bozulan ya da bakım zamanı gelmiş beyaz eşyalarınızı güvenli bir şekilde tamir eder.

 

Beyaz Eşyalarınızı Çöpe Atmadan Önce Mutlaka Bizi Arayın

 

Tamir imkânı bulunduğu halde, değiştirme yolunuza gittiğiniz beyaz eşya ve elektronik cihazlarınız hem ülke ekonomisine hem de sizin bütçenize zarar verdiği gibi aynı zamanda doğaya da zarar verir.

Bu nedenle Kazım Karabekir Mahallesi Arçelik Servisi olarak biz diyoruz ki elektronik cihazlarınızı çöpe atmadan önce mutlaka bizi arayın.

Uzman teknisyenimiz sizin talep ettiğiniz gün ve saatte evinize gelsin, arızayı yerinde tespit ederek hızlı bir şekilde çözüme kavuştursun.

 

Teknik Servis Hizmeti Pahalı mıdır?

 

Her biri konusunda uzman teknik personelimizle ve % 100 orijinal yedek parça güvencesi ile sizlerekaliteli hizmeti uygun fiyat ile sunuyoruz.

Kazım Karabekir Mahallesi Arçelik Servisi olarak kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermeden uygun fiyatlı hizmetimizle siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA