• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Kayışdağı Finlux Beyaz Eşya Servisi

0216 313 30 25 Teknik Servis

0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti

 

Kayışdağı Finlux Buzdolabı Servisi

 

   Size sadece bir telefon uzaklığında bulunan, güler yüzlü çalışanları ile profesyonel hizmet veren Kayışdağı Finlux Buzdolabı Servisi, haftanın 7 günü çalışmaktadır. 

 

Beyaz eşyalarınızın her türlü arıza ve bakımı konusunda engin bilgisi ve tecrübesi ile müşterilerinin mağduriyetini sıfıra indirgemek için elinden geleni yapmaktadır.

 

Verdiği garantiler ve ekonomik fiyatlar ile firma müşteri sayısını her geçen gün arttırmaktadır.

 

Cihazlarınızın problemlerini çözmek için telefonun ardında hazır bekleyen müşteri temsilcileri aracılığıyla arıza kaydının oluşturulmasının hemen akabinde Kayışdağı Finlux Buzdolabı Servisi,  modern cihazları ve uzman ekibiyle evlerinize ziyarette bulunur.

 

Beyaz eşyalarınızın onarımı aynı sorunu yinelemeyecek şekilde gerçekleştirilir. 

 

Gerekli görüldüğü hallerde cihazların parçaları değiştirilebilmektedir.

 

Değişen parçalara ve uyguladığı titiz işçiliğe 1 yıl süreyle garanti veren servis aynı sıkıntıya verdiği hizmetleri ücretsiz gerçekleştirmektedir.

 

Kayışdağı Finlux Buzdolabı Servisi,  müşteri memnuniyetine odaklı, kısa sürede köklü çözümler sağlayan tecrübeli bir firmadır.

 

Firma bu kaliteli ve garantili hizmetini gayet ekonomik fiyatlarla sunarak da müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başararak binlerce kişiye ulaşmaktadır

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA