• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

KAYIŞDAĞI DOMİNOX SERVİSİ 

0216 471 80 95 & 0532 646 84 10

Şirketimiz Kayışdağı Dominox Servisi siz değerli müşterilerimizin kullandıkları ankastre beyaz eşya ürünlerinden kaynaklı sorunları en kısa sürede çözmek adına hizmet sunmakta olan bir kuruluşuz.

 

Bundan dolayı ki çağımızın gelişmekte olan teknolojik yeniliklerini yakından takip etmekte ve hizmet vermekte olduğumuz sektörü ilgilendiren bir yenilik ortaya çıktığında bunu hemen araştırıp ortaya çıkan yenilikler hakkında çalışma arkadaşlarımızı bir eğitim kampına sokmaktayız.

Bunu yapmamızdaki amaçlardan biri bizlere güvenip irtibata geçen müşterilerimizin sorunlarını aksatmadan çözüme kavuşturmaktır.

 

Kayışdağı Dominox Servisi Çalışan Saçma Prensibi

 

Şirketimiz Kayışdağı Dominox Servisi olarak müşterilerimizin kullanmakta oldukları ankastre fırın, ocak ve davlumbaz gibi ankastre beyaz eşya grubu içerisinde bulunan ürünlerin teknik bakım, teknik servis ve onarım gibi sorunlarını aksatmadan çözebilmeleri açısından tercih etmekte olduğumuz çalışan kriterleri genellikle iş konusunda el yatkınlığı olan, işi öğrenmeyi arzulayan ve bu konuda eğitim almış kişiler arasından çalışan tercihlerimizi yapmaktayız.

 

Bu kriterlerimiz sayesinde seçmiş olduğumuz çalışanlar irtibat haline geçmiş oldukları müşterilerimiz karşısında bizleri asla bir mahcubiyete uğratmıyorlardır.

 

Kayışdağı Dominox Servisi Hizmet VermeKalitesi

 

Şirketimiz Kayışdağı Domşnox Servisi olarak bizleri tercih eden müşterilerimize karşı bir mahcubiyet yaşamamak adına her daim bizlere teslim edilen ürünlerin teknik servis, onarım hizmetlerini en hızlı ve en kaliteli iş anlayışımız ile gerçekleştirmekteyiz.

Bu hizmet anlayışımızı müşterilerimize haftanın yedi günü istedikleri vakitte sunmaktayız.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA