• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Kayışdağı Arçelik Servisi

0216 313 30 25
0532 646 84 10

 İstanbul Kayışdağı bölgesinde ve çevresinde hizmet veren firmamız sayesinde her türlü Arçelik cihazın bakım, onarım, tamilat ve kurulumunu yaptırabilirsiniz.

Farklı servislere yüksek ücretler ödemek yerine firmamıza telefon ile ulaşarak fiyat bilgisi alabilir, en uygun fiyat garantisi sayesinde bütçenizi sarsmadan güvenilir servis hizmeti alabilirsiniz.

Kayışdağı Arçelik Servis olarak uygun fiyat garantisinin yanı sıra yılların tecrübesi ile kaliteli elemanlar sayesinde kaliteli hizmet alabilirsiniz

 

Kayışdağı Arçelik Servis olarak Arçelik cihazlarından çamaşır makinesi. Bulaşık makinesi, kombi, klima, buzdolabı, elektrik süpürgesi, ocak, fırınlı ocak ve set üstü ürünler için servis hizmeti alabilirsiniz.

Bu noktada arıza halinde servisimiz öncelikle arıza tespiti gerçekleştirmektedir.

Arızanın tespit edilmesinin ardından sorun yerinde çözülemiyor ise ücretsiz olarak evden alınarak merkezimizde tamirat gerçekleştirilip ücretsiz taşıma hizmeti sağlanmaktadır.

 

Kayışdağı Arçelik Servis olarak firmamız ulaşılabilirliğe ve teknolojiye büyük önem verdiği için 7/ 24 çağrı merkezi hizmeti sunulmakta olup tüm personeller son teknoloji ekipmanlar ile çalışmakta ve sürekli olarak ürün eğitimi verilmektedir.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA