• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

KAVACIK DOMİNOX SERVİSİ 

0216 471 80 95 & 0532 646 84 10

Firmamız Kavacık Dominox Servisi ismi altında başlamış olduğumuz bu hizmet yolunda müşterilerimizin tercih etmiş oldukları ankastre beyaz ürünlerinden kaynaklı sorunlarını ortadan kaldırmaya ve önceden bakım uygulayarak ürünlerin en az şekilde sorun çıkartmasını amaçlamaktayız.

 

Bundan dolayı her daim firma olarak kendimizi her daim ilerletmekte ve hizmet vermekte olduğumuz servis sektörü açısından diğer firmaların bir adım önünde olmak için bir çaba göstermekteyiz.

 

Bünyemizde hizmet veren arkadaşlarımızın iş alanında gösterdikleri başarıları müşterilerimizin gözünden hiç kaçmamış ve her zaman firmamıza Kavacık Dominx Servisi çalışanlarını övmek adına olumlu geri dönüşler yapılmıştır.

 

Kavacık Dominox Servisi Müşterilerini Düşünür 

 

Firmamız Kavacık Dominox Servisi ürünlerde herhangi bir sorunu çözmeye çalışırken her daim müşteri bazlı düşünmektedir.

Bundan kastımız şudur bir ürünün parçası değiştirilmesi gerektiği vakit kendimizi müşterimizin yerine koyarak ona uygun şekilde kaliteli ve bütçe dostu parçalar tercih etmekteyiz.

 

Bu tavrımızdan dolayı KavacıkDominox Servisi olarak müşterilerimize her daim güven vermekte ve onların tamir konusunda ilk tercihleri olmuş durumdayız.

 

Kavacık Dominox Servisi ile İletişime Geçmek

 

Sizlerde karşılaşmış olduğunuz sorunları çözmesi adına KavacıkDominox Servisine ulaşıp bizim çözmemizi istiyorsanız ulaşım seçeneği olarak farklı yolları deneyebilirsiniz.

 

Eğer isterseniz firmamız için belirlemiş olduğumuz sabit telefon hatlarını arayarak isterseniz de yakın bir yerde oturuyorsanız şirketimize uğrayarak karşılaşmış olduğunuz sorun hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA