• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Kartal Rowenta Süpürge Servisi

0216 471 80 95

0532 646 84 10

 

Süpürgelerimiz evimizin demir başlıdır. Ev temizliğinde olmazsa olmaz oldukları için her an elimizin altında olsun isteriz. Süpürge alırken de;

 

  • Kalite
  • Emiş gücü
  • Kullanım ömrü gibi şeylere çok dikkat ederiz.
  •  

Kullandığınız süpürge iyi bir markaysa evinizde o kadar temiz olacaktır.Rowenta marka süpürgeler ile evleriniz tertemiz olur.

 

Kartal Rowenta Süpürge Servisi

 

Bazen kullandığınız süpürgeler bozulabilir. Böyle durumlarda çok zor durumda kalırsınız.

 

Yeni süpürgeler de oldukça pahalıdır. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınızda tek yapmanız gereken Kartal Rowenta Süpürge servisi ile iletişime geçmek olacaktır.

 

Bu sayede süpürgenizin kısa sürede tamiratı gerçekleştirilir ve süpürgeni eskisinden de kullanışlı olur.

 

Rowenta marka süpürgeleriniz ile sorun yaşadığınızda kartal rowenta süpürge servisini aramanız yeterli olacaktır.

 

Servis çalışanlarımız çok kısa sürede size geri dönüş sağlar ve süpürgenizin tamiratı yapılır. Böylece zaman kaybetmezsiniz.

 

Kartal Rowenta Süpürge Servisi kaliteli olduğu kadar uygun fiyatlıdır. Böylece bütçeni zarar görmeden süpürgenizi tamir ettirebilirsiniz.

 

İlk önce süpürgenizin ne gibi bir sorunu var buna bakılır sonra değişecek parça var mı kontrol edilir ve buna göre bir fiyatlandırma yapılır. Fiyatlarımız piyasaya göre oldukça uygundur.

 

Süpürgeniz bozulduysa beklemenize veya yeni bir süpürge almanıza gerek yok İstanbul içinde bütün semtlere hizmet vermekteyiz.

 

Tek yapmanız gereken Kartal Rowenta Süpürge Servisiarayarak arıza kaydı oluşturmaktır.

 

Arıza kaydı oluşturduğunuz durumlarda servis çalışanlarımız size geri dönüş sağlayarak kısa sürede süpürgenizin tamiratını gerçekleştirirler.

 

Servis çalışanlarımızın tamamı alanında uzman profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Ayrıca çalışanlarımızın tamamı güler yüzlüdür. Servis olarak müşteri memnuniyetine oldukça önem vermekteyiz.

 

Servisimizi aramanız halinde servis çalışanlarımız yerinde veya servisimizde süpürgelerinizin tamiratını yapacaklardır.

 

Süpürgeniz bozulduğunda tek yapmanız gereken servisimizi aramaktır. Kısa sürede ve uygun fiyata süpürgenizin tamiratı tapılır.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA