• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

KARTAL FAKİR SÜPÜRGE SERVİSİ

0216 313 30 25

0532 646 84 10

 

                Kartal Fakir süpürge servisi, İstanbul Kartal’da bulunmaktadır. Kartal’da hizmet veren fakir süpürge servisi yılların vermiş olduğu deneyimi ve bilgi birikimini, Kartal ve çevre sakinlerinin problemlerini gidermek amacıyla kullanmaktadır.

 

Bir telefon uzaklıkta olan servis, elektrikli süpürgelerin arızalarının giderildiği güvenli bir limandır. Servis hizmetleri hafta içi 08:00-22:00 saatleri arasında yapılmaktadır.

 

Müşteri hizmetlerine gelen servis taleplerinde, arızanın durumuna ve müşterinin acil kodlu talepte bulunmuş olmasına önem verilmekte ve bu yönde servis talepleri karşılanmaktadır.

 

Tüm elektrikli süpürgelerin bakım onarım hizmetleri 2 saat içerisinde yerinde görülüp, gerekli incelemeler yapılarak onarım işlemi yapılmaktadır.

 

                Kartal Fakir süpürge servisi, arızalı elektrikli süpürgelerin bakım onarım esnasında gerekli görülmesi halinde parça değişimi yapılmaktadır.

 

Teknik personel onarımını gerçekleştirdiği elektrikli süpürgenin tamir sonrası kontrollerini de yaparak ileride çıkma olasılığı olan arızaların önüne geçmektedir. Gözü önünde onarımı yapılan elektrikli süpürgenin sağlıklı bir şekilde çalıştığını gören müşteri, fakir süpürge servisine olan güveni artmaktadır.

 

Hafta sonları da servis hizmeti veren fakir süpürge servisi Kartal’da müşterilerin vazgeçilmez servisi haline gelmiştir.

 

                Kartal Fakir süpürge servisi gezici servis araçlarıyla da Kartal halkına hizmet vermektedir. Arıza durumlarında müşterinin çağrı merkezini arayarak acil bir durum olduğunu ifade etmesi üzerine, gezici servis aracı müşterinin ikametine yönlendirilmektedir.

 

Belirtilen ikamet adresine kısa sürede ulaşan gezici servis personeli, arızayı tespit ederek müşteri bilgilendirilerek gerekli onarım işlemi yapılmaktadır.

 

Kaliteden ödün vermekten kaçınmış ve müşterini taleplerine en etkin bir şekilde karşılık verecek şekilde hizmet anlayışına göre hareket etmektedir. Servis bakımından Kartal sakinlerine öncelik verilmektedir. Bu durum Kartal sakinleri tarafından memnuniyetle karşılanmaktadır.   

 

 Fakir gibi dünya markası haline gelmiş bir firmanın Kartal’da servis hizmetlerini yapmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak, fakir süpürge servisi adına oldukça büyük bir kazançtır.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA