• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

KARTAL DOMİNOX SERVİSİ 

0216 471 80 95 & 0532 646 84 10

 

Firmamız Kartal Dominox Servisi içerisinde müşterilerimizin kullanmış oldukları ankastre beyaz eşya ürünlerden kaynaklı sorunları kaliteli ve güvenli bir şekilde ortadan kaldırmaktayız.

 

Bu işlemleri gerçekleştirirken dikkat etmiş olduğumuz bazı noktalar bulunmaktadır.

Bu noktalardan ilki müşterilerimizin kullandıkları ürünler için en tasarruflu fiyatı tasarlayarak bir çizelge oluşturmaktayız.

 

Diğer bir nokta ise kullanmış olduğumuz tamir ürünlerinin elimizden geldikçe uzun süreler boyunca dayanıklı bir şekilde çalışmasını amaçlamaktayız.

 

Kartal Dominox Servisi Çalışma Prensibi

 

Firmamız Kartal Dominox Servisi olarak çalışma prensibimiz müşterilerimizin her daim çalışmalarımızdan memnun kalarak tekrar bir sorunla karşılaştıklarında tercih sırasında ilk sıralarda yer almak yatmaktadır. 

 

Bundan dolayı bünyemiz Kartal Dominox Servisi içerisinde çalışacak elemanları seçerken dikkat ettiğimiz bazı durumlar bulunmaktadır.

Örneğin personelimiz kesinlikle bu işe yatkın ve bu iş ile ilgili eğitim veren bir kurumdan mezun olmuş olmalıdır.

 

Bunun dışında personellerimizin saha içerisinde müşterilere sayı çerçevesi içerisinde hareket etmeleri konusunda uyarılarda bulunmaktayız.

Kartal Dominox Servisi olarak müşterilerimiz tarafından bizlere iletilen personel şikayetlerini kesinlikle göz ardı etmemekteyiz.

 

Kartal Dominox Servisi Hizmet VermekteOlduğu Alan

 

Firmamız kendisine verilmiş olan bölge sahası içerisinde müşterilerimizin kullanmış olduğu fırın, ocak ve davlumbaz gibi ürünlerden doğacak sorunlara yönelik hizmet vermekte olan bir firmayız.

 

Çalışma alanımız içerisinde göstermiş olduğumuz üstün başarılardan dolayımüşterilerimizden her daim olumlu geri dönüşler almaktayız.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA