• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Kartal Buderus Servisi

0216 471 80 95 

0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti

 

Bakıma veya oluşabilecek arızalara karşı teknik destek vermek amacıyla i̇stanbul Kartal'da bulunan Kartal Buderus şubesi olarak aynı gün hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız.

Her beyaz eşya teknolojik cihaz gibi kombilerde bakıma ve arıza oluştuğunda tamirata ihtiyaç duyar.

 

Kartal Buderus şubesi olarak bizler kombinizin bakımını veya tamiratını en kısa süre içerisinde yapmayı taahhüt etmekteyiz.

7 gün 24 Saat bizlere acil numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Aynı gün içerisinde güler yüzlü ve işinde usta uzman personelimiz ile ev ve iş yerlerinize teknik yardım için ziyarette bulunmaktayız.

Bu ziyaretlerde hata raporu oluşturacak ve bu rapor doğrultusunda kombinizin bulunduğu konumda mı yoksa Kartal Buderus şubesine götürülerek gerekli işlemlerin şubede yapılacağı mı kararlaştırılacaktır.

Bilindiği üzere kombiler sıcak su ihtiyacını karşılamak için veya kat sıcaklığını oluşturmak için kullanılır.

 

Günümüzde ilerleyen teknoloji sayesinde her evin zaruri ihtiyacı olarak önemini kazanmıştır.

 

Sonuç olarak Kartal Buderus şubesi olarak bizler müşteri memnuniyetini ve siz değerli müşterilerimizin sorunlarını en kısa süre içerisinde çözmeye gayret etmekteyiz.

 

Atalar Mahallesi - Cevizli Mahallesi - Cumhuriyet Mahallesi - Çarşı Mahallesi - Çavuşoğlu Mahallesi - Esentepe Mahallesi - Gümüşpınar Mahallesi - Hürriyet Mahallesi -  Karlıktepe Mahallesi - Kordonboyu Mahallesi - Orhantepe Mahallesi - Orta Mahallesi - Petroliş Mahallesi - Soğanlık Yeni Mahallesi - Topselvi Mahallesi - Uğurmumcu Mahallesi - Yakacık Yeni Mahallesi - Yalı Mahallesi - Yukarı Mahallesi - Yunus Mahallesi

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA