• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Kartal Beko Servisi

0216 313 30 25
0532 646 84 10

 

                7/24 her türlü teknik servis çağrınıza uzman müşteri temsilcilerimiz ile hizmet veriyoruz. Ekiplerimiz hızlı müdahale ve doğru arıza tespitleri konusunda ileri düzey eğitilmişlerdir.

Beyaz eşyalarınızın sizler için önemini biliyoruz ve buna göre hareket ediyoruz. Doğru tespit, uygun parça kullanımı, maliyet, zaman ve güven konusunda firmamız alanında örnek bir firmadır.

 

Kartal Beko Servisi olarak tüm teknik servis hizmetleriniz tarafımızdan titizlikle yapılmaktadır. Özel yetiştirilmiş uzman kadromuz, hızlı müdahalelerimiz ve yedek parça depolarımızla her zaman sizlerin hizmetindeyiz.

 

Yanlış müdahale, uzman olmayan teknik personel sizlere hem maliyet getirecek hem de beyaz eşyalarınızı kullanılmaz duruma getirecektir. Kartal Beko Servisi beyaz eşyalarınızı güvenle tamir ettireceğiniz doğru adrestir.

 

Tüm Beko ürünlerinizi garantili olarak tamir ediyor ve servis hizmeti veriyoruz.

 

Kartal Beko Servisi Yanınızda

 

Görüşleriniz bizim için önemlidir, hizmet sonrasında müşteri temsilcilerimiz sizleri arayarak alınan hizmeti değerlendirmenizi isteyeceklerdir.

Hizmet sonrasında da her türlü görüş ve önerilerinize açığız. 7/24 tüm müşterilerimize hizmet sonrası desteğimiz devam edecektir.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA