• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

                Kadıköy Rowenta Süpürge Servisi

0216 471 80 95

0532 646 84 10

 

                Süpürgeler temizlik açısından en önemli ev eşyalarıdır. Özellikle halılardaki sert zeminlerdeki toz, kir, kırtıntı ve benzeri pisliklerin tamamen alınmasını sağlar.

 

Bu nedenle de motor gücü yüksek, kullanımı ergonomik olanları tercih edilmelidir.

 

Böylelikle kısa sürede istenen temizliğe sahip olunur. Ayrıca süpürge tercihinden sektörde adını duyurmuş markalardan almak büyük avantajdır.

 

Elektrikli eşyaların alımlarında servis ağı da büyük önem taşır. Bilinen markaların genel olarak yaygın servis ağı bulunur.

 

                Kadıköy Rowenta süpürge servisi hizmeti veren firmamız sektörde deneyimli personelleri ile faaliyet göstermektedir. Aynı zamanda marka seminer ve eğitimlerine katılan personellere sahiptir.

 

Günümüz koşullarında her geçen gün değişen ve yenilenen modellerin takibini yapıyoruz. Her modelin kendine has tasarımı ve özelliklerini inceliyoruz.

 

                Kadıköy Rowentasüpürge servisi ihtiyaçlarınızda bir telefon kadar yakınız. İlgili arıza durumlarınızda ya da filtre değişikliği ya da bakım yaptırılması gerektiğinde servis görevlilerimiz sizlerin yanındadır.

 

İhtiyaç durumunda sizlerden sorunun bilgisi talep edilir. Onarım ya da kontrol amaçlı olarak elektrik süpürgesi sizden teslim alınır. Kadıköy Rowentasüpürge servisimüşteri onayı olmadan eşyaya müdahale etmez.

 

                Süpürge Alımlarında Ergonominin Önemi

 

                Süpürge tercihlerinde ergonomi marka model ve servis ağı kadar önemlidir. Ev süpürme işlemi sırasında vücudun çok yorulmamasında ergonomi büyük rol oynar. Bu önemi tek tek saymak gerekirse;

 

  1. Ergonomik elektrik süpürgesi kolay hareket ettirilir.
  2. Boru ve uç kısımları kullanıcıyı yormaz.
  3. Her zemin için ayrı uç ile süpürme işlemi yapılır.
  4. Küçük tasarımlı olması nedeni ile az yer kaplar.
  5. Ev süpürmesi esnasında her boşluğun rahatlıkla temizlenmesini sağlar.
  6. Anti alerjik sistem ile ayrıntılı temizlik sağlanır.
  7. Torbalı ve torbasız modelleri bulunur. 
  8.  

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA