• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

KADIKÖY FAKİR SÜPÜRGE SERVİSİ

0216 313 30 25

0532 646 84 10

                İstanbul Anadolu yakasında, Kadıköy halkına süpürge servisi hizmeti vermektedir. Müşterilerine hızlı ve kesin çözümler üretmeyi kendine gaye edinmiş ve yılların kazandırdığı tecrübe ile işinde uzman personeli sayesinde sektörde lider konumda yer almaktadır.

 

Elektrikli süpürgelerin zaman içinde ortaya çıkan problemlerini çözmek yerine, yeni bir elektrikli süpürge alma düşüncesinden önce Kadıköy Fakir süpürge servisi ile iletişime geçmek müşterinin cebinden binlerce lira çıkmasına engel olacaktır.

 

Zira elektrikli süpürge bakım ve onarımı konusunda oldukça deneyimli uzman kadrosu sayesinde her türlü arıza ile baş edebilmek mümkündür.

 

                Bakım ve onarımı yapılan elektrikli süpürgeler servis garantisi kapsamındadır. Kadıköy fakir süpürge servisi onarım esnasında değişimi yapılan parçalara 1 yıl garanti vermektedir.

 

Bu 1 yıllık garanti süresi içinde aynı parçanın arızalanması halinde servis tarafından birebir değişimi yapılmaktadır. Yeniden arıza durumunda parçanın garanti kapsamında birebir değişim yapılması müşteri memnuniyeti açısından oldukça önem taşımaktadır.

 

Zira bununla ilgili müşterilerden oldukça olumlu geri dönüşler alınmaktadır. Kadıköy halkı tarafından sevilen bir kurum haline gelen fakir süpürge servisi sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır.

 

Tüm teknik ekibin moral ve motivasyonu açısından müşteri memnuniyetinin büyük önemi bulunmaktadır. Moral ve motivasyonu yüksek olan personel işine olan bağlılığı daha fazla olacaktır ayrıca müşteri ilişkilerine de daha fazla dikkat etmesini sağlayacaktır.

 

 Kadıköy fakir süpürge servisi müşteri odaklı olarak çalışmaktadır. Müşterinin yapması gereken tek şey, müşteri hizmetlerini arayarak süpürgenin problemi konusunda teknik personele bilgi vermektir.

 

Problemin sebebini anlayan teknik personel, ilgili adrese giderek elektrikli süpürgenin onarımını kısa sürede yapmakta ve müşterinin günlük hayatına devam etmesini sağlamaktadır. Fakir süpürge servisi,  Kadıköy halkının yaşadığı elektrikli süpürge problemlerinde 7 gün 24 saat vatandaşa hizmet vermektedir.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA