(İLK YILDIZI SEN VER!)

Kadıköy Dyson Süpürge Servisi

Firma Adı : Kadıköy Dyson Teknik Servisi

 

Telefon Numarası : 0216 471 80 95 

 

Kadıköy Dyson Servisi İletişim Numaramız : 0532 646 84 10

 

Haftanın Her Günü 08.30 – 23.00 Saatleri

 

Kadıköy Dyson Tamir, Tamircisi 2022 – 2023 yılı Servis Ücretleri Güncel Bilgi İçin Firmamızla İrtibata Gecin.

                İstanbul Anadolu yakasında, Kadıköy halkına süpürge servisi hizmeti vermektedir. Müşterilerine hızlı ve kesin çözümler üretmeyi kendine gaye edinmiş ve yılların kazandırdığı tecrübe ile işinde uzman personeli sayesinde sektörde lider konumda yer almaktadır.

 

Elektrikli süpürgelerin zaman içinde ortaya çıkan problemlerini çözmek yerine, yeni bir elektrikli süpürge alma düşüncesinden önce Kadıköy Dyson süpürge servisi ile iletişime geçmek müşterinin cebinden binlerce lira çıkmasına engel olacaktır.

 

Zira elektrikli süpürge bakım ve onarımı konusunda oldukça deneyimli uzman kadrosu sayesinde her türlü arıza ile baş edebilmek mümkündür.

 

                Bakım ve onarımı yapılan elektrikli süpürgeler servis garantisi kapsamındadır. İstanbul Kadıköy Dyson süpürge servisi onarım esnasında değişimi yapılan parçalara 1 yıl garanti vermektedir.

 

Bu 1 yıllık garanti süresi içinde aynı parçanın arızalanması halinde servis tarafından birebir değişimi yapılmaktadır. Yeniden arıza durumunda parçanın garanti kapsamında birebir değişim yapılması müşteri memnuniyeti açısından oldukça önem taşımaktadır.

 

Zira bununla ilgili müşterilerden oldukça olumlu geri dönüşler alınmaktadır. Kadıköy halkı tarafından sevilen bir kurum haline gelen fakir süpürge servisi sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır.

 

Tüm teknik ekibin moral ve motivasyonu açısından müşteri memnuniyetinin büyük önemi bulunmaktadır. Moral ve motivasyonu yüksek olan personel işine olan bağlılığı daha fazla olacaktır ayrıca müşteri ilişkilerine de daha fazla dikkat etmesini sağlayacaktır.

 

 En Yakın Kadıköy Dyson süpürge servisi müşteri odaklı olarak çalışmaktadır. Müşterinin yapması gereken tek şey, müşteri hizmetlerini arayarak süpürgenin problemi konusunda teknik personele bilgi vermektir.

 

Problemin sebebini anlayan teknik personel, ilgili adrese giderek elektrikli süpürgenin onarımını kısa sürede yapmakta ve müşterinin günlük hayatına devam etmesini sağlamaktadır. Dyson süpürge servisi,  Kadıköy halkının yaşadığı elektrikli süpürge problemlerinde 7 gün 24 saat vatandaşa hizmet vermektedir.

 

19 Mayıs Mahallesi Acıbadem Mahallesi Bostancı Mahallesi Caddebostan Mahallesi Caferağa Mahallesi Dumlupınar Mahallesi Eğitim Mahallesi Erenköy Mahallesi Fenerbahçe Mahallesi Feneryolu Mahallesi Fikirtepe Mahallesi Göztepe Mahallesi Hasanpaşa Mahallesi Koşuyolu Mahallesi Kozyatağı Mahallesi Merdivenköy Mahallesi Osmanağa Mahallesi Rasimpaşa Mahallesi Sahrayı Cedit Mahallesi Suadiye Mahallesi Zühtüpaşa Mahallesi

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA