• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Kadıköy Buderus Servisi

0216 471 80 95 

0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti

 

Her evin ihtiyacı olarak; önemini özellikle son yıllarda ortaya koyan kombi kat sıcaklığı veya şofben gibi sıcak su ihtiyacını karşılamak için kullanılmaktadır.

 

Her teknolojik cihaz ve beyaz eşya gibi kombilerin de belli bir süre geçtikten sonra bakın veya hata payı çıkartması mümkündür.

 

İstanbul Kadıköy'de bulunan Kadıköy Buderus servisi olarak bizler müşteri memnuniyetini ve kaliteli çalışmayı siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

 

Oluşabilecek hatalar sonrası 7 gün 24 saat hizmet veren acil telefon numaralarımız sizlere aynı gün içerisinde yardımcı olacaktır.

 

Uzman ekibimiz, güler yüzlü personelimiz ile birlikte ev ve iş yerlerinize teknik destek için gelindiğinde ivedilikle hata raporu çıkartılır.

Bu hata raporu sonrası sorun bulunduğu konumda çözülebilecek nitelikte ise kombinize müdahale edilir.

Eğer bu hata raporunda çıkan sonuç beklenilen den fazla ise kombiniz uzman ekibimizle birlikte Kadıköy Buderus servisi’ne getirilir.

 

Burada gerekli işlemler yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde siz değerli müşterilerimize teslim edilir.

 

Kadıköy Buderus servisi olarak sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktayız.

Kaliteli hizmet, uzman ekip arkadaşları ve müşteri memnuniyetini ilke olarak edinmekteyiz.

 

19 Mayıs Mahallesi - Acıbadem Mahallesi - Bostancı Mahallesi - Caddebostan Mahallesi - Caferağa Mahallesi - Dumlupınar Mahallesi - Eğitim Mahallesi - Erenköy Mahallesi - Fenerbahçe Mahallesi - Feneryolu Mahallesi - Fikirtepe Mahallesi - Göztepe Mahallesi - Hasanpaşa Mahallesi - Koşuyolu Mahallesi - Kozyatağı Mahallesi - Merdivenköy Mahallesi - Osmanağa Mahallesi - Rasimpaşa Mahallesi - Sahrayı Cedit Mahallesi - Suadiye Mahallesi - Zühtüpaşa Mahallesi

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA