• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

İzmit Buzdolabı Servisi

0216 471 80 95

0532 646 84 10

 

Buzdolabı genel olarak dışarıda kullanılmaya uygun olmayan bir beyaz eşyadır. Evin içinde kullanılması daha doğrudur. Şişe ve kutu içeceklerinizi buzluk kısmında çok fazla tutmamanız da oldukça önemli bir etkendir. Buzdolabını kullanırken bu tarz önemli hususları vardır. Çünkü beyaz eşyalar arasından en hijyenik olması gereken beyaz eşya buzdolabıdır.

 

Çünkü içerisinde tüketeceğimiz yiyecek ve içecekler bulunur. Bu yiyeceklerin kokmaması da oldukca önemlidir. Diğer beyaz eşyalara göre temizliğini yaparken daha dikkatli davranmanız gerekecektir. Çünkü temizliğini yaparken yine aynı şekilde hijyen durumunu göz ardı etmemeniz gerekir. Biz İzmit Buzdolabı Servisi olarak buzdolabınızda meydana gelen sorunları aynı gün içerisinde çözüyoruz.

 

Buzdolabınızı Kullanırken Nelere Dikkat Etmelisiniz

 

Buzdolabınızın temizliği sağlarken asla su sıkmamalısınız. Bu sizin sağlığınızı olumsuz yönden etkiler. Buzdolabınızı eğer uzun bir süre kullanmayacaksanız fişinden çekebilirsiniz. Bu buzdolabınıza zarar vermeyecektir. Buzdolabınızın fişinin ucunda kir ve pislikler birikebilir. Bu yüzden ucundaki kirleri temizlemek oldukça önemlidir.

 

Bu yüzden sizin bu tarz önlemler almanız gerekecektir. Buzdolabınızı yeni aldıysanız 6-7 saat kadar boş çalıştırmanızı tavsiye ediyoruz.  Gerekli tüm bilgileri internet sitemizde bulunan numarayı arayarak İzmit Buzdolabı Servisinden öğrenebilirsiniz.

 

Neden Bizim Firmamızı Tercih Etmelisiniz

 

Biz güleryüzlü uzman ekibimizle size gereken tüm güveni veriyoruz. Biz İzmit Buzdolabı Servisi olarak yoğun çalışmaktan asla şikayet etmiyoruz. Randevu oluşturduğunuz saatlerde ulaşımımızı sağlıyoruz.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA