• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

İzmit Bulaşık Makinesi Servisi

0216 471 80 95

0532 646 84 10

 

Ev ve iş yerlerinizde kullanılan bulaşık makineleri su ve elektrik ile çalışmasından kaynaklı her daim bozulma ihtimali olan cihazlardandır. Sulardaki kireç oranları ve kalitesiz bulaşık makinesi deterjanları ise zamanla makinenizin performansınız olumsuz yönde etkilemektedir.

 

Bu durumları ilk gözlemlendiğinizde İzmit Bulaşık Makinesi Servisini arayarak makinenizin daha ciddi problemlerle karşılaşmasına engel olabilirsiniz. Firmamız her türlü montaj, yedek parça temini, bakım ve onarım işlemlerinde hizmet sunmaktadır.

 

İzmit Bulaşık Makinesi Servisi Hayatınızı Kolaylaştırır

 

Bulaşık makinenizde bir sorun ve arıza meydana geldiğinde hemen korkmanıza gerek yok. Servisimiz bu konuda size en kısa zamanda en kaliteli çözümü sağlayacak ve siz de makinenizi kullanmaya kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

 

Yapmanız gereken tek şey müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek yaşadığınız sorunu anlatmak ve adres bilgilerinizi müşteri temsilcimize bildirmektir. Ardından alanında profesyonel teknisyenlerimiz en kısa sürede makinenizdeki problemleri yerinde çözmek üzere harekete geçecektir.

 

Ayrıca ekibimiz teknik aksaklıkları çözdükten sonra sizlere cihazlarınızla ilgili faydalı kullanım önerileri hakkında da bilgilendirme yapacaktır. Bu bilgiler sayesinde cihazlarınızın kullanım ömrünü artırabilir ve oluşması muhtemel sorunların önüne geçebilirsiniz. 

 

İzmit Bulaşık Makinesi Servisi Olarak Başlıca Hizmetlerimiz

 

Çağrı servisimiz ile yapacağınız görüşme ile servis talebinizi oluşturmuş olursunuz. Ve bunun ardından teknisyenlerimiz en kısa sürede adresinize ulaşarak sizlere montaj, bakım, tamir ve yedek parça teminini gibi hizmetlerde bulunacaktır.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA